iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

AUTOPROMOCJA - Najświeższe informacje z krotoszyńskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Krotoszynie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


Belka informacyjna na temat sportu na iKrotoszyn.plPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Krotoszyn

Strajk w szpitalu odroczony do 9 kwietnia

2019-03-22 08:03:00

- Trwają nadal rozmowy dyrekcji szpitala z dwoma związkami zawodowymi - Terenową Organizacją Związkową nr 89 Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników Diagnostyki Medycznej i Fizjoterapii przy SPZOZ w Krotoszynie oraz Międzyzakładowym Niezależnym Samorządnym Związkiem Zawodowym Pracowników Ochrony Zdrowi - informuje Sławomir Pałasz, rzecznik prasowy SPZOZ w Krotoszynie.

W przyszłym tygodniu planowane są kolejne spotkania zarówno z jednym, jak i z drugim związkiem. - Związek pracowników diagnostyki medycznej i fizjoterapii złożył w administracji SPZOZ w Krotoszynie pismo, w którym przedłużył termin negocjacji z dyrekcją do 9 kwietnia 2019 r. W tej chwili nie ma zagrożenia strajkiem. Kontynuowany jest za to proces rozmów, zmierzających do tego, by wypracować jak najlepsze rozwiązania, korzystne dla pracowników, a realne do spełnienia - na chwilę obecną - przez szpital - wyjaśnia S. Pałasz. - Na zakończenie negocjacji ze związkami, gdy zostaną podjęte odpowiednie decyzje, na stronie internetowej szpitala zostanie opublikowany komunikat końcowy.

 

Oczywiście wspomniana data 9 kwietnia nie oznacza, że tego dnia nastąpi automatycznie strajk. Możliwości są oczywiście inne. Wszystko bowiem reguluje Ustawa z dnia 23 maja 1991 r. o rozwiązywaniu sporów zbiorowych, gdzie strajk jest ostatecznym rozwiązaniem po całej procedurze negocjacji i mediacji. Oczywiście w ramach sporu zbiorowego, którego w tej chwili nie ma ogłoszonego.

 

 Reklama - Biuro Rachunkowe Maison Polska

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.iKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl