Wydarzenia

Stowarzyszenie Kibiców Kolejorz po raz kolejny zaprasza do udziału w zbiórce na rzecz renowacji mogił powstańców wielkopolskich

Stowarzyszenie Kibiców Kolejorz po raz kolejny zaprasza do udziału w zbiórce na rzecz renowacji mogił powstańców wielkopolskich

Na krotoszyńskim cmentarzu parafialnym oraz na cmentarzu w Kobiernie kolejny raz odbędzie się zbiórka powstańcza organizowana przez Stowarzyszenie Kibiców Kolejorz. Tradycyjnie zbierane będą środki na renowacje mogił bohaterów Powstania Wielkopolskiego 1918-1919.

 

- Jak co roku, będzie można nas wesprzeć w dzień Wszystkich Świętych (wtorek) oraz w weekend poprzedzający święto (sobota i niedziela). Po raz kolejny w działaniu z nami zobaczymy rekonstruktorów z Pocztu Wierzbięty z Krotoszyna oraz po raz pierwszy braci z Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Krotoszynie - informują organizatorzy.

Osoby zainteresowane udziałem w akcji, czyli niezrzeszonych w klubie kibica Kolejorza z Krotoszyna, proszone są o kontakt poprzez profil facebookowy - tutaj.

- Dużo już udało się zrobić w temacie renowacji, a to wszystko dzięki Państwa datkom, na które liczymy również w tym roku - zachęcają do udziału w akcji kibice Dumy Wielkopolski.

 




Z regionu


Czytaj również

iKrotoszyn.pl reklamy
SKLEP WIELOBRANŻOWY MICHAŁ DROSZCZ - KOŹMIN WIELKOPOSLKI

iKrotoszyn.pl reklamy
WALBET

iKrotoszyn.pl reklamy
LAGWOOD4

iKrotoszyn.pl reklamy
ZAKĄTEK ZDROWIA

iKrotoszyn.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iKrotoszyn.pl reklamy
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl