- Jak co roku, będzie można nas wesprzeć w dzień Wszystkich Świętych (wtorek) oraz w weekend poprzedzający święto (sobota i niedziela). Po raz kolejny w działaniu z nami zobaczymy rekonstruktorów z Pocztu Wierzbięty z Krotoszyna oraz po raz pierwszy braci z Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Krotoszynie - informują organizatorzy.
Osoby zainteresowane udziałem w akcji, czyli niezrzeszonych w klubie kibica Kolejorza z Krotoszyna, proszone są o kontakt poprzez profil facebookowy - tutaj.
- Dużo już udało się zrobić w temacie renowacji, a to wszystko dzięki Państwa datkom, na które liczymy również w tym roku - zachęcają do udziału w akcji kibice Dumy Wielkopolski.
































