iKrotoszyn.pl reklamy
Koronawirus

Starosta zakażony. Co z pracownikami starostwa?

2020-10-02 13:10:00
- W dniu dzisiejszym otrzymałem wyniki testu w kierunku COVID-19, który okazał się pozytywny. Pragnę poinformować, iż od 26 września 2020 r. przebywam w kwarantannie domowej, jako że osoby z mojego najbliższego otoczenia są pracownikami DPS Baszków - poinformował przed chwilą na swoim fanpage'u Stanisław Szczotka, starosta krotoszyński.

Poniżej całość oświadczenia starosty krotoszyńskiego:
 
W starostwie powiatowym przebywałem ostatni raz 25 września 2020 r., czyli w ubiegły piątek. Obecnie, w porozumieniu z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną ustalana jest lista osób, z którymi kontaktowałem się w czasie, gdy mogło dojść do ewentualnej emisji wirusa. Na szczęście lista nie jest długa.
Dodam, że wicestarosta Paweł Radojewski przebywał wówczas na urlopie i dziś bezpiecznie kieruje pracami powiatu oraz jego jednostek (w tym starostwa), a także nadzoruje działania związane z obostrzeniami, jakie obejmą nasz powiat w związku z epidemią. Tak więc jednostki powiatu oraz służby i inspekcje w powiecie pracują bez zakłóceń. Bardzo dziękuję panu P. Radojewskiemu za te działania i całodobową obecnie służbę.
Dodam, że przechodzę chorobę z lekkimi objawami typowymi dla COVID-19 i mam nadzieję, że tak pozostanie. Na oficjalnej stronie starosty krotoszyńskiego na Fb oraz stronie internetowej powiatu nadal znajdziecie niezbędne i przydatne informacje. Można się ze mną i moimi współpracownikami kontaktować za pomocą wiadomości oraz rubryki „Zapytaj starostę” na stronie powiatu.
Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia!


Czytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.