iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Auta Kaczmarek - Wypożyczalnia - Sprzedaż samochodów
Reklama - IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE

Adam 1 agencja reklamowa

TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Reklama - DUNYA DONER PRACA
Krotoszyn

Sprawni kucharze

2020-03-10 07:03:00

„Najsprawniejszy w zawodzie 2020 w kategorii kucharz”, to konkurs zorganizowany przez wychowawców krotoszyńskiego Hufca Pracy - Darię Lisiak i Iwonę Łuczak.

Przedsięwzięcie zostało zrealizowane w pracowni gastronomicznej Zespołu Szkół Specjalnych w Krotoszynie. Do konkursu przystąpili tegoroczni absolwenci współpracujących z hufcem szkół zawodowych z Kobylina i Zdun. Uczestnicy pracowali indywidualnie. Konkurs podzielony został na dwie części. Pierwsza polegała na wypełnieniu testu jednokrotnego wyboru. Kolejna część poświęcona została wykonaniu zadania praktycznego. Biorąc pod uwagę tegoroczne obchody 100. rocznicy urodzin papieża Jana Pawła II zaproponowano młodzieży wykonanie potrawy, którą zajadał się nasz Ojciec Święty.  Były to pierogi oraz surówka z białej kapusty. Pracę zespołów nadzorowała komisja w składzie: Ryszard Ziajka i Ewelina Rogacka - nauczyciele przedmiotów zawodowych ds. żywienia z Zespołu Szkół Specjalnych w Krotoszynie, Zbigniew Kurzawa – komendant Hufca Pracy oraz wychowawca – Iwona Łuczak. W ocenie uwzględniano przede wszystkim: przestrzeganie zasad bhp podczas sporządzania potraw, poprawność ich przyrządzania i podania według obowiązujących zasad. Oceniano także poprawne dokonanie oceny organoleptycznej przez uczestników i ich prawidłowa współpraca podczas pracy oraz wyniki testu.

Decyzją komisji konkursowej zwyciężyli Julian Adamczewski oraz Mateusz Frąckowiak z Branżowej Szkoły I Stopnia w Zdunach. Zespół ten będzie reprezentować naszą jednostkę na szczeblu wojewódzkim.

 

 Fotorelacja

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
Praca Agency - Międzynarodowa Agencja Pracy

Przeprowadzki Krotoszyn - transport towarów

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

Pralnia Laguna Krotoszyn

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
Reklama - STALMACH - Pokrycia Dachowe
iKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl