iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

Spowodował kolizję i uciekł. Pozostawił po sobie ślad. Poznajesz?

2019-11-22 10:11:00
Wczoraj, wczesnym ranem, w miejscowości Lipowiec w gminie Koźmin Wlkp., nieznany sprawca spowodował kolizję i odjechał z miejsca zdarzenia. Wspólnie z osobą poszkodowaną poszukujemy delikwenta!

W miniony czwartek, przed godziną 6.00 w Lipowcu, nieznany sprawca wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej uderzył w prawidłowo jadący samochód i uciekł z miejsca zdarzenia.

Poszkodowana została kobieta, która kierowała prawidłowo jadącym pojazdem. Początkowo nie uskarżała się na dolegliwości, jednak wieczorem trafiła na krotoszyński SOR. - Wcześniej czułam się dobrze. Później jednak pojawił się ból głowy i barku. Ostatecznie założono mi kołnierz ortopedyczny, drętwieje mi ręka. Dziś mam umówioną wizytę u chirurga - mówi kobieta. Wyjaśnieniem sprawy zajmuje się też policja, która posiada elementy samochodu sprawcy.

 

Apelujemy do osób, które wczoraj, ok. godz. 6.00 mogły przejeżdżać w pobliżu miejsca zdarzenia. Sprawca prawdopodobnie oddalił się w kierunku Rozdrażewa. W jego ujęciu powinien pomóc fakt, że ma uszkodzone oświetlenie. Kolor lakieru samochodu, którym jechał sprawca, to zielony metalik wpadający w turkus. Być może pomocny w jego ustaleniu będzie także okoliczny monitoring.

Za wskazanie sprawcy osoba poszkodowana wyznaczyła nagrodę.

Szczegóły poniżej.

 

 

 

 

 


Czytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
ELTRONIK - CANAL+
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B