iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Spotkanie z Barbarą Kosmowską

2016-12-07 15:31:21
W Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie autorskie z Barbarą Kosmowską, autorką licznych powieści dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Barbara Kosmowska jest laureatką wielu nagród, w tym nagrody Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "Dziennik Polskiej Bridget Jones" za książkę "Teren prywatny", od którego rozpoczęła swoją przygodę pisarską.
 
W spotkaniu uczestniczyli młodzi klubowicze z Dyskusyjnego Klubu Książki działającego w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej, a także młodzież z krotoszyńskich gimnazjów. Podczas spotkania gimnazjaliści aktywnie zadawali pytania pisarce. Uczestnicy spotkania mogli dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o jej pracy, poznać jej twórczość, autorka przekazała młodym czytelnikom wiele mądrych i cennych rad, poleciła tytuły książek innych pisarzy, które uważa za niezbędne do przeczytania przez młodzież. Na zakończenie pani Kosmowska podpisywała książki. W spotkaniu wzięło udział 92. gimnazjalistów.
Wszystkich zainteresowanych twórczością Barbary Kosmowskiej biblioteka zaprasza do wypożyczania jej książek, które znajdują się w zbiorach biblioteki.
Źródło: Marlena NabzdykCzytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
ELTRONIK - CANAL+
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B