iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Spotkanie z autorką bestsellerowych powieści

Agnieszka Lingas-Łoniewska mieszka we Wrocławiu, zwana jest przez swoich czytelników dilerką emocji. Autorka ponad 50 bestsellerowych powieści, stanowiących elektryzujący miks gatunkowy romansu, dramatu i sensacji. Jej książki są hitami wśród czytelników ceniących akcję, emocje i miłość. Sprzedały się do tej pory w setkach tysięcy egzemplarzy.

 

Autorka kocha zwierzęta, na licznych spotkaniach autorskich prowadzi akcję „Karma zamiast kwiatka”. Autorka ma też różne zainteresowania. Dużo podróżuje, skąd czerpie inspiracje do twórczości. Wyznaje zasadę, że pisarz nigdy nie odpoczywa. Jeśli nie pisze akurat książki, to sporządza konspekty do następnych.

Spotkanie w krotoszyńskiej bibliotece odbyło się pod znakiem wielkich emocji towarzyszących jej twórczości. Autorka przekazała na ręce dyrektorki książnicy zestaw swoich książek wydanych przez wydawnictwo JakBook. Na zakończenie można było nabyć książkę z autografem oraz porozmawiać z gościem.

Pisarka odpowiedziała na szereg zadanych pytań. Oprócz twórczości przybliżyła odbiorcom epizody ze swoich podróży, życia codziennego, inspiracji i działalności charytatywnej. Zebraną karmę, którą otrzymuje na spotkaniach zamiast kwiatów, przekazuje do wybranych schronisk dla zwierząt w całej Polsce.

Kolejne spotkanie autorskie już podczas Nocy Bibliotek, 7 października o godz. 18:00. Tym razem z Alkiem Rogozińskim, autorem kryminałów.Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.