iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

REJESTRACJA POJAZDÓW OD A DO Z - KROTOCAR

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


Informator rolniczy - dla rolnika

Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura Informator rynku pracy
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Ważne sprawy

Spotkali się w Starej Rzeźni, by pogadać o kolei...

2021-02-19 12:02:00

Zdjęcie: Gmina Milicz/kolaż
W Starej Rzeźni (miejscu spotkań w Miliczu) spotkali się włodarze kilku okolicznych gmin. Rozmówcom przyświecało hasło: aby było wygodnie, stabilnie i komfortowo w podróżowaniu koleją.

W spotkaniu, oprócz gospodarza: Piotra Lecha, burmistrza Milicza wzięli udział m.in.: Joanna Król-Trąbka - radna Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, pełniąca jednocześnie funkcję dyrektora Departamentu Inżynierii Miejskiej w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie, Ryszard Lech - radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, Tomasz Chudy, burmistrz Zdun, Franciszek Marszałek, włodarz Krotoszyna,  a także Janusz Hyliński - naczelnik Wydziału Komunikacji Dróg w Starostwie Powiatowym w Krotoszynie.

,,

- Przyczyną spotkania było niezadowolenie z powodu częstych zmian w rozkładzie jazdy pociągów, niedostosowane rozkłady jazdy do potrzeb podróżujących oraz wzajemna współpraca na rzecz stworzenia dogodnej formy komunikacji kolejowej dla mieszkańców - czytamy w informacji samorządu milickiego.

 
Jak podkreślali włodarze, podróż pociągiem mogłaby być na naszym terenie atrakcyjną formą przemieszczania się, gdyby ustalający rozkład jazdy brali pod uwagę faktyczne potrzeby mieszkańców. 
Podróż powinna się odbywać w dogodnych godzinach do Wrocławia i z powrotem tak, by podróżujący mogli dojechać do szkoły, pracy, skorzystać z kina, teatru.
Ważnym aspektem może być także możliwość dojazdu w celach turystycznych, np. gdy wrocławianie chcieliby wraz z rowerami dojechać do malowniczej Doliny Baryczy.
W tej sprawie zostanie wystosowany wspólny list do Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Marszałka Województwa Wielkopolskiego.Źródło: Facebook
Wspieraj firmy z Twojego regionu! kupujlokalnie.online

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
Bar u Żaby

LAGUNASHOP

Informator ślubny - organizacja, tradycje, porady
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAMiKrotoszyn.pl reklamy
Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową