iKrotoszyn.pl reklamy
Ciekawostki

Sportowe sukcesy krotoszyńskich policjantów

2023-03-14 08:03:00
Zdjęcie: KPP Krotoszyn

O sportowych sukcesach krotoszyńskich policjantów informowaliśmy już na naszych łamach. Miniony weekend przejdzie jednak do historii, bowiem aż w trzech różnych dyscyplinach kluczowe role odegrali tutejsi mundurowi.


Na początek Puchar Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym w Puławach. Tam policjantka Agnieszka Zimmermann, reprezentantka Stowarzyszenia Atletyki Ciężkiej Ursus Krotoszyn, zdobyła złoty medal w kategorii seniorek -52 kg. A warto dodać, że dwa tygodnie wcześniej w Jasieńcu, stanęła na drugim stopniu podium w Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym.

Z kolei w sztukach walki wyśmienicie spisał się Jacek Śronek. Podczas Mistrzostw Polski w Kickboxingu w Jarosławiu policjant z krotoszyńskiej komendy, startujący w kategorii weteranów -84 kg, zajął drugie miejsce.

Na tym nie koniec. W Grodzisku Wielkopolskim rozegrano Prestiżowy Turniej Halowej Piłki Nożnej organizowany przez Wydział Konwojowy KWP Poznań. Funkcjonariusz Mateusz Wronecki został wybrany Bramkarzem Turnieju Konwój Cup. A drużyna Orły Jarocin, której barwy reprezentował, zajęła drugie miejsce.

Źródło: KPP Krotoszyn
Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta PGKiM Sp. z o.o.

Czytaj również

LAGUNASHOP
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
KS PROJEKT SZYMON KARBOWIAK
OSK PAWEL PIETRZAK KROTOSZYN PRAWO JAZDY
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.