iKrotoszyn.pl reklamy
Ciekawostki

Sportowe sukcesy krotoszyńskich policjantów

Zdjęcie: KPP Krotoszyn

O sportowych sukcesach krotoszyńskich policjantów informowaliśmy już na naszych łamach. Miniony weekend przejdzie jednak do historii, bowiem aż w trzech różnych dyscyplinach kluczowe role odegrali tutejsi mundurowi.

Na początek Puchar Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym w Puławach. Tam policjantka Agnieszka Zimmermann, reprezentantka Stowarzyszenia Atletyki Ciężkiej Ursus Krotoszyn, zdobyła złoty medal w kategorii seniorek -52 kg. A warto dodać, że dwa tygodnie wcześniej w Jasieńcu, stanęła na drugim stopniu podium w Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym.

Z kolei w sztukach walki wyśmienicie spisał się Jacek Śronek. Podczas Mistrzostw Polski w Kickboxingu w Jarosławiu policjant z krotoszyńskiej komendy, startujący w kategorii weteranów -84 kg, zajął drugie miejsce.

Na tym nie koniec. W Grodzisku Wielkopolskim rozegrano Prestiżowy Turniej Halowej Piłki Nożnej organizowany przez Wydział Konwojowy KWP Poznań. Funkcjonariusz Mateusz Wronecki został wybrany Bramkarzem Turnieju Konwój Cup. A drużyna Orły Jarocin, której barwy reprezentował, zajęła drugie miejsce.

Źródło: KPP Krotoszyn


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR KROTOSZYN
PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.