iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Adam 1 agencja reklamowa

TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE

Informator rynku pracy
Z powiatu

Spłonęły zabawki

2020-08-18 13:08:00

Zdjęcie: S. Kalak
Zwarcie urządzenia o zasilaniu elektrycznym mogło być przyczyną poważnego pożaru budynku jednorodzinnego w miejscowości Konarzew (gmina Zduny). Na szczęście pożar został wcześnie zauważony i nikt nie odniósł żadnych obrażeń.

- Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło w poniedziałek 17 sierpnia 2020 roku o godzinie 16.24. Mieszkańcy po powrocie do domu i otwarciu drzwi zauważyli występujące w mieszkaniu zadymienie. Właściciel przed przybyciem zastępów straży pożarnej udał się na poddasze do pokoju dziecięcego skąd wydobywał się dym i podjął działania gaśnicze wiadrem z wodą skutecznie ograniczając dalszy rozwój pożaru - informuje st. kpt. Tomasz Patryas, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

 

Po przybyciu na miejsce zastępów pożarniczych zabezpieczono teren działań. Strażacy zabezpieczeni w sprzęt ochrony układu oddechowego weszli do budynku i z pokoju w którym doszło do pożaru usunęli tlące się zabawki na zewnątrz obiektu. Nadpalone elementy zostały dogaszone jednym prądem wody. Po ugaszeniu pożaru budynek mieszkalny oddymiono oraz przewietrzono z toksycznych produktów spalania. Przebywające poza budynkiem małe dzieci, które straciły część wyposażenia pokoju otrzymały od strażaków maskotki celem poprawy ich samopoczucia. W dalszej części działań przy użyciu kamery termowizyjnej oraz detektora wielogazowego sprawdzono wszystkie pomieszczenia użytkowe pod kątem występowania dodatkowych zagrożeń. Urządzenia pomiarowe potwierdził likwidację zagrożenia, dlatego działania zakończono i zastępy powróciły do miejsca stacjonowania.

 

W działaniach trwających 1 godzinę i 14 minut uczestniczyły trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie, dwa zastępy z jednostki OSP Zduny oraz jeden zastęp z jednostki OSP Konarzew.Fotorelacja


Źródło: st. kpt. Tomasz Patryas
Wspieraj firmy z Twojego regionu! kupujlokalnie.online

Conditor Ubezpieczenia Oddział Krotoszyn


Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Informator ślubny - organizacja, tradycje, porady

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE


iPomagamy - akcje charytatywne krotoszyn, zbiórki pieniędzy krotoszyn
Wiadomości kulturalne z Krotoszyna

iKrotoszyn.pl reklamy
Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową