iKrotoszyn.pl reklamy
Lekkoatletyka

SP8 na podium w wielkopolskim finale Szkolnej Drużynowej Ligi Lekkoatletycznej

Rewelacyjnie spisali się reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 8 w Krotoszynie w Finale Wielkopolski w Szkolnej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej. Podopieczni Łukasza Wałęsiaka zajęli trzecie miejsce.

Zawody odbyły się 13 czerwca w Pile. Indywidualnie drugie miejsce w rzucie oszczepem zajął Miłosz Kołodziejski. Z kolei czwarty w skosu wzwyż był Filip Ziemiec, podobnie jak Piotr Durczyński w biegu na dystansie 300 m. Na piątej pozycji w skoku w dal uplasował się Dominik Janoś. Szóste miejsce w biegu na dystansie 1000 m wywalczył Aron Krupa.

Bardzo dobre miejsca zajęli także Eryk Konieczny, który był siódmy w biegu na 300 m ppł. Takie samo miejsce w rzucie oszczepem wywalczył Patryk Liberski. 10 lokatę w skoku w dal zajął Wojciech Ulbrich, a dziewiątą Mateusz Kwaśniewski. Z kolei 11 pozycja przypadła Jakubowi Pinkowskiemu w biegu na 300 m, 11 miejsce na 1000 m zajął Antoni Kubel, 12 Filip Marcinkowski, a 15 Szymon Kliber w biegu na 100 m. Trenerem zawodników jest Łukasz Wałęsiak.

Na tych samych zawodach reprezentacja dziewcząt SP8 Krotoszyn zajęła ósme miejsce. Trenerką dziewcząt jest Katarzyna Bartkowiak.Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.