W rozgrywanych 2 czerwca we Wrześni zawodach zawodnicy szkoły na Parcelkach nie mieli sobie równych, zwyciężając kolejno w pięciu spotkaniach i tym samym zdobywając tytuł Mistrzów Wielkopolski. W zawodach startowało 14 najlepszych drużyn z województwa, które toczyły rywalizację "systemem brazylijskim".
To kolejny medal chłopców z SP7 w tym sezonie. Wcześniej zdobyli brązowe medale w województwie w siatkówce halowej, zarówno w rozgrywkach szkolnych, jak i klubowych.
Wyniki SP 7 Krotoszyn:
- SP 34 Poznań 2-0
- SP 9 Leszno 2-0
- SP Sadlno 2-0
- SP 9 Leszno 2 -1 (półfinał)
- SP 6 Piła 2-1 (finał)
Skład SP 7: Kamil Burczyk, Wiktor Poczta, Patryk Piorunek, Kacper Wawrzyniak, Mateusz Skrzypczak. Trener Tomasz Horyza.

































