iKrotoszyn.pl reklamy
Nest Bank w Krotoszynie!

Solidne wsparcie rodzinnych finansów w Nest Banku

2017-04-30 11:05:00
- Nest Bank powstał po to, aby zapewniać swoim Klientom solidne oparcie, które daje możliwość rozwoju - mówi Kinga Galler, doradca klienta placówki partnerskiej Nest Banku w Krotoszynie.

- Nest to z angielskiego gniazdo - ta nazwa zobowiązuje nas do dbania o tradycyjne wartości, takie jak rodzina czy bezpieczeństwo. Chcemy zapewniać Klientom solidne oparcie, które daje możliwość rozwoju. Wyznajemy proste i uczciwe zasady. Wiemy, że zaufanie jest bezcenne, dlatego stawiamy na osobiste, bliskie relacje z Klientami. Nasz Bank rozbudowuje sieć placówek partnerskich w całej Polsce, bo chcemy być bliżej tych Klientów, którzy oczekują bezpośredniego kontaktu z doradcą.

 

To wyjątkowe miejsce, takie zupełnie „niebankowe”, dlaczego?

- Bo chcemy, żeby nasze placówki nie kojarzyły się z typowym „oddziałem” banku - dlatego są przytulne, kameralne, zachęcające do wejścia. W ten sposób tworzymy atmosferę sprzyjającą rozmowom. Finanse - firmowe czy rodzinne - to są dla każdego bardzo ważne sprawy i my to szanujemy.

Nest Bank to bogata oferta usług finansowych dla klientów indywidualnych i małych firm. Dlaczego warto z niej skorzystać?

- Bo warto poznać bank, który szanuje czas i potrzeby swoich Klientów. My zajmiemy się finansami , a Ty możesz poświęcić więcej czasu na to, co ważne, jak choćby czas spędzony z rodziną. Jesteśmy partnerem, który umożliwia sprawne pozyskanie kapitału na dowolny cel - prywatny albo biznesowy. Dobrze rozumiemy specyfikę polskiego rynku. Nasze kredyty są dostępne szybko, bez zbędnych formalności i na świetnych warunkach finansowych.

 

Czy dostanę gotówkę na dowolny cel?

- Tak. Dla Klientów, którzy potrzebują dużej gotówki i liczą na niską ratę, Nest Bank przygotował specjalną ofertę, która jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują solidnej gotówki na dowolny cel, również na spłatę innych kredytów.

 

To brzmi zachęcająco.

- Dodam, że raty mogą być niskie, ze względu na możliwość ich rozłożenia w czasie na długi okres aż do 144 miesięcy. Wszystko to pozwala na dogodne rozłożenie spłaty i dostosowanie wysokości rat do możliwości finansowych osoby biorącej kredyt, dzięki czemu można znacznie odciążyć swój domowy budżet - my rozumiemy, jak ważne jest dla naszych Klientów zapewnienie rodzinie poczucia bezpieczeństwa.

 

Czy konieczne są jakieś zabezpieczenia spłaty kredytu?

- Nie. Nie musisz martwić się o zabezpieczenia dla kredytu, nie wymagamy ich.

 

Czy procedura otrzymania kredytu jest skomplikowana?

- Wręcz przeciwnie. Decyzję kredytową Klient może otrzymać już podczas pierwszego spotkania z naszym doradcą. Wystarczy przynieść dowód osobisty i dokument potwierdzający dochód, np. PIT lub wyciąg bankowy potwierdzający wpływy wynagrodzenia.

 

To rzeczywiście atrakcyjne i proste. Gdzie znajdę więcej informacji na temat oferty?

Zapraszamy do nowej placówki w Krotoszynie przy ul. Rynkowej 6 oraz na stronę www.nestbank.pl

 

Placówka Partnerska Nest Bank

ul. Rynkowa 6, 63-700 Krotoszyn

tel: +48 62 585 53 55, +48 789 067 191

Godziny otwarcia: pn. – pt.: 9:00 – 17:00

Źródło: *Artykuł sponsorowanyCzytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B