iKrotoszyn.pl reklamy
Ciekawostki

Solarmat z nagrodą w prestiżowym konkursie

Fronius Polska rozstrzygnął konkurs na najlepszą instalację referencyjną w 2023 roku. Wśród nagrodzonych znalazła się firma Solarmat Mateusz Ruszkowski z Tomnic.

Solarmat zajął drugie miejsce w kategorii "Najlepsza instalacja z zarządzaniem energią". Systemy takie pozwalają na optymalizację wykorzystania energii elektrycznej wytwarzanej przez instalację fotowoltaiczną. Mogą one między innymi:

  • Automatycznie zarządzać pracą instalacji fotowoltaicznej i odbiorników energii elektrycznej, aby zapewnić jak najniższe koszty energii elektrycznej.
  • Zapewnić bezpieczeństwo instalacji fotowoltaicznej, na przykład poprzez ochronę przed przepięciami.
  • Zgromadzić dane o produkcji i zużyciu energii elektrycznej, które mogą być wykorzystane do analizy efektywności instalacji fotowoltaicznej.

 

 

W konkursie wzięło udział ponad 100 instalacji z całej Polski, które zostały ocenione pod względem technicznym, estetycznym oraz ekonomicznym.

Firma Solarmat istnieje na rynku od 2009 roku. Prowadzi sprzedaż oraz profesjonalny montaż i serwis urządzeń do pozyskiwania energii odnawialnej.Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.