iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

Śmiertelny wypadek. Zginął 26-letni kierowca

Na drodze krajowej w Smoszewie doszło dziś do tragicznego wypadku. Śmierć na miejscu poniósł 26-letni mężczyzna.

[AKTUALIZACJA]

- Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krotoszynie wpłynęło o godzinie 8:15. Do zdarzenia skierowane zostały trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie oraz jeden zastęp z jednostki OSP Biadki. Na miejscu w wyniku przeprowadzonego rozpoznania ustalono, że doszło do zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym. Pojazdami podróżowały dwie osoby. Kierowca samochodu ciężarowego nie uskarżał się na dolegliwości bólowe i po przebadaniu przez personel medyczny pozostał na miejscu zdarzenia,  natomiast drugi kierowca znajdował się nieprzytomny wewnątrz pojazdu. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przy wykorzystaniu narzędzi hydraulicznych przystąpili do wykonywania dostępu do kierowcy osobówki. Mężczyznę ewakuowano na noszach typu deska na zewnątrz. Niestety, na skutek poniesionych obrażeń osoba poniosła śmierć na miejscu. Po zakończonych czynnościach realizowanych przez policję z jezdni usunięto pozostałości po zdarzeniu drogowym, które mogły stanowić zagrożenie dla innych uczestników drogi - informuje st. kpt. Tomasz Patryas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

 

fot. mł. bryg. Krzysztof Figlak

 

- Do zdarzenia drogowego doszło w dzisiaj w godzinach porannych na drodze krajowej DK36 w miejscowości Smoszew - informuje st. asp. Paulina Potarzycka, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie. - Z bardzo wstępnych ustaleń wynika, że doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego marki Citroen oraz pojazdu ciężarowego. Śmierć na miejscu poniósł 26-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego kierujący samochodem osobowym.

Cały czas na miejscu zdarzenia trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn wypadku. Wyznaczono objazd z Krotoszyna w kierunku miejscowości Sulmierzyce oraz z Biadek w kierunku miejscowości Chachalnia.

- Fotorelacja -


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR KROTOSZYN
PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.