iKrotoszyn.pl reklamy
Wypadki

Śmiertelny wypadek na niemieckiej autostradzie. Zginął kierowca samochodu na krotoszyńskich tablicach rejestracyjnych

Zdjęcie: Facebook

We wtorek, 30 maja na A12 w Niemczech, między węzłami Fürstenwalde/West i Storkow, doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego śmierć poniosła jedna osoba - kierowca busa na krotoszyńskich numerach rejestracyjnych. 

Jak podaje brandenburska policja, zgłoszenie o wypadku otrzymano około godz. 6:55. Doszło do niego między węzłami Fürstenwalde/West i Storkow, a brały w nim udział trzy pojazdy.

- Według wstępnych, niejednoznacznych ustaleń, ciężarówka z przyczepą jadąca w kierunku Berlina musiała zahamować z powodu ruchu i prawie się zatrzymała. Dotyczyło to również jadącego za nim busa. Jednak kolejna ciężarówka uderzyła w busa i zderzyła się z barierką, zanim pojazd uderzył bokiem w busa i drugą ciężarówkę - podała brandenburska policja.

Kierowcę z pojazdu uwolnili strażacy. Niestety, okazało się, że w wyniku poważnych obrażeń zmarł na miejscu wypadku. Policja nie podała informacji o jego tożsamości. 

Kryminalni z Oder-Spree-Frankfurt (Oder) współpracują teraz z ekspertami technicznymi w celu ustalenia dokładnej przyczyny i okoliczności wypadku.

 

O wypadku, jako pierwszy poinformował niemiecki portal rbb24.

Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.