iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


Informator rolniczy - dla rolnika

Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

Informator rynku pracy
Z powiatu

Śmiertelny wypadek

2020-12-25 14:12:00

Zdjęcie: JRG Krotoszyn
Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w nocy 25 grudnia w miejscowości Kuklinów w gminie Kobylin. Młoda kobieta podróżująca drogą krajową nr 36 straciła panowanie nad pojazdem, wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że w wyniku poniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu.

- Zgłoszenie o zdarzeniu do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krotoszynie wpłynęło o godzinie 2.25. Dyżurny Stanowiska Kierowania do zdarzenia skierował dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej  w Krotoszynie, jeden zastęp z jednostki OSP Kuklinów oraz jeden zastęp z jednostki OSP Kobylin - informuje st. kpt. Tomasz Patryas, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

 

Po przybyciu na miejsce zdarzenia Kierujący Działaniem Ratowniczym przeprowadził rozpoznanie w wyniku którego ustalił, że doszło do zdarzenia drogowego. - Samochód osobowy marki Citroen Picasso uderzył w przydrożne drzewo. Wewnątrz pojazdu znajdowała się nieprzytomna kobieta bez funkcji życiowych. Istniało podejrzenie, że kobieta podróżowała z dzieckiem ponieważ w samochodzie znajdował się fotelik oraz dziecięce ubrania.

 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia. - Strażacy ustabilizowali zdeformowaną bryłę pojazdu następnie przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do osoby poszkodowanej i na noszach typu deska ewakuowali ją na zewnątrz. Osoba poszkodowana została przekazana Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń kobieta poniosła śmierć na miejscu. W tym samym czasie strażacy przeszukiwali pojazd oraz teren wokół w celu zlokalizowania ewentualnych osób biorących udział w zdarzeniu – innych osób nie odnaleziono. Funkcjonariusze Policji wstrzymali ruch na drodze i zorganizowali objazdy. Po zakończonych czynnościach Prokuratora i techników policyjnych wrak samochodu został zabrany przez pomoc drogową. Z drogi krajowej usunięto pozostałości powypadkowe. Na tym działania zakończono i zastępy powróciły do miejsca stacjonowania - kończy rzecznik.

Działania straży pożarnej trwały 2 godziny i 51 minut.Fotorelacja


Wspieraj firmy z Twojego regionu! kupujlokalnie.online

Motoinformator to nic innego jak dodatek motoryzacyjny gazet internetowych


Informator ślubny - organizacja, tradycje, porady
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


iPomagamy - akcje charytatywne krotoszyn, zbiórki pieniędzy krotoszyn

iKrotoszyn.pl reklamy
Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową