iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI
Reklama - Pielęgnacja - Renowacja - Farbowanie | Laguna Shoes

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

AUTOPROMOCJA - Najświeższe informacje z krotoszyńskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Krotoszynie.


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

Autopromocja gazety internetowej ikrotoszyn.pl
Krotoszyn

Słodka Strefa z pomysłami na prezenty!

2019-12-05 14:12:00

SŁODKA STREFA, mieszcząca się na krotoszyńskim Rynku 31, to nie tylko pyszne, prawdziwe lody. To też ciastkarnia i sklep, w którym zaopatrzysz się w m.in. naturalne konfitury, miody i wyszukane musli. Znajdziesz tam też słodkie produkty w eleganckich świątecznych zestawach prezentowych.

Zacznijmy od oferty świątecznej, bo przecież Boże Narodzenie, ten najbardziej magiczny, rodzinny czas w ciągu roku, już tuż, tuż...
Z ciekawymi pomysłami na prezenty bardzo często jest spory problem. SŁODKA STREFA ma propozycję - słodkie, świąteczne zestawy prezentowe. Taki wyszukany upominek zawiera np. sok i konfitury. Wszystko jest zgrabnie zapakowane w eleganckie pudełko. Zestawy znakomicie nadają się także na każdą inną okazję: urodziny, imieniny, rocznica... Wykonywane są w cenie już od 60 zł.
 
 
 
Pozostając przy świętach Bożego Narodzenia nie można zapomnieć o wypiekach. Zabiegani i często pracujący, także w Wigilię, na ostatnią chwilę przygotowujemy tradycyjną wieczerzę. A na upieczenie własnego ciasta na święta, zwyczajnie nie starcza nam czasu. W SŁODKIEJ STREFIE można kupić pyszne ciasta i torty z Cukierni Hoffman z Leszna i Cukierni Joker z Miejskiej Górki. A wśród nich prym wiodą rolady, kostki różnych ciast czekoladowych, owocowych i na śmietanie oraz torty spersonalizowane. Można je także wcześniej zamówić na wybraną okazję.
 
 
Jest też oferta dla amatorów suszonych owoców i musli. Oprócz gotowych zestawów można stworzyć swoją własną, wyjątkowa mieszankę. Wszystkie chwyty dozwolone: musli  plus wybrane chrupiące owoce, orzeszki i dodatki, w których prym wiedzie czekolada ukryta pod różnymi postaciami. Tego miksu trzeba spróbować!
Warto dodać, że SŁODKA STREFA jest przedstawicielem firmy Mixit z ofertą owoców liofilizowanych (truskawki, maliny, mango, itp.) i mieszanek orzechów wraz z ekologicznymi musli dla dzieci i dorosłych.
 
 
To oczywiście nie wszystko. W SŁODKIEJ STREFIE można zaopatrzyć się w całą gamę miodów prosto z pasieki (m.in. spadziowe, gryczane, lipowe), a także w naturalne przetwory, syropy, wspomniane konfitury, owoce w syropie z ekologicznego gospodarstwa ze stuletnią tradycją.
Warte polecenia są także rzemieślnicze kawy Etno oraz przepyszne herbaty pakowane w oryginalnych puszkach.
SŁODKA STREFA posiada także w swojej ofercie pierniki z nadzieniem bakaliowym, kajmakowym, powidłami śliwkowymi, przekładane batony firmowe. Oczywiście wszystko w naturalnej czekoladzie. 
 
 
 
Zapraszamy:
od poniedziałku do niedzieli
10.00 - 18.00
 
 
 Fotorelacja


Źródło: *Artykuł sponsorowany


Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


Reklama - Agencja reklamowa Adam1


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Reklama internetowa w gazecieAutopromocja ikrotoszyn.pl

iKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl