iKrotoszyn.pl reklamy
Artykuł sponsorowany

Skorzystaj z diety Low Carb i ogranicz węglowodany

Dieta pudełkowa Low Carb, którą oferuje 5 Posiłków Dziennie to program dietetyczny, który polega na dostarczaniu organizmowi dziennie nie więcej niż 100 gramów węglowodanów.

W ramach diety otrzymujesz 5 smacznych i zdrowych posiłków, które są przygotowywane przez doświadczonych kucharzy i dietetyków. Dieta Low Carb wspomaga odchudzanie, ponieważ prowadzi do zmniejszenia apetytu i utraty wagi. Dodatkowo poprawia samopoczucie i zmniejsza ryzyko rozwoju chorób przewlekłych, takich jak cukrzyca typu 2, choroby serca i udar mózgu. Może także poprawić pracę mózgu i zmniejszyć ryzyko rozwoju chorób neurodegeneracyjnych, takich jak Alzheimer i Parkinson.

Dieta Low Carb opiera się na ograniczeniu spożycia węglowodanów prostych, takich jak cukier, biały chleb, makaron i ziemniaki. W zamian należy spożywać więcej węglowodanów złożonych, takich jak pełnoziarniste produkty zbożowe, warzywa i owoce.

 

Warto wiedzieć!

  • Na co głównie zwraca się uwagę w diecie Low Carb?

Dieta Low Carb charakteryzuje się obniżeniem ilości węglowodanów w ciągu dnia do maksymalnie 15 procent zapotrzebowania energetycznego.

  • Czy dieta Low Carb przeznaczona jest dla konkretnych osób?

Głównymi odbiorcami tej diety powinny być osoby zmagające się z różnymi chorobami, na przykład metabolicznymi, takimi jak cukrzyca czy insulinooporność.

  • Czy posiłki w ramach Diety Low Carb mogę zamówić do zakładu pracy?

Pysznymi posiłkami w ramach diety Low Carb można raczyć się wszędzie w domu, w firmie, nad morzem czy w górach. Natomiast, aby zamówić dietę pudełkową z dowozem Krotoszyn, wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej 5 posiłków dziennie.

 

 

Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.