iKrotoszyn.pl reklamy
Wydarzenia

Sklep z facetami w Krotoszynie!

Otwieramy Sklep z facetami! Marzenę w dniu urodzin zostawia wieloletni partner Jej świat ległby w gruzach gdyby nie zwariowana młodsza siostra, która ją zabiera do tytułowego Sklepu z facetami. Co z tego wyniknie? Przekonaj się na spektaklu komediowym lepszym od kabaretu.

 

Gdy Marzena świętuje trzydzieste dziewiąte urodziny jej wieloletni partner oświadcza, że odchodzi. Świat Marzeny ległby w gruzach, ale natychmiast otrzymuje ona wsparcie swojej młodszej siostry. Danka, przebojowa studentka jest na bieżąco z romantycznymi relacjami i wie co robić by się dobrze bawić. Zabiera Marzenę do "sklepu z facetami". Życie Marzeny zmienia się diametralnie. Wokół niej pojawiają się coraz bardziej interesujący mężczyźni. Czy w wieku lat niemal czterdziestu da się zacząć życie od nowa? Czy Krzysztof wróci? A może Marzena odnajdzie nową upragnioną miłość? Jesteś ciekaw co się zmieniło w ludzkiej mentalności od czasów ekranizacji "Czterdziestolatka" Jerzego Gruzy? Lubisz się śmiać? W takim razie ten spektakl jest dla Ciebie.

OBSADA: Patrycja Szczepanowska, Olga Jankowska lub Katarzyna Chorzępa lub Sonia Jachymiak, Marcin Piętowski lub Piotr Wątroba.
 

Czas spektaklu: ok 90 min.

Bilety są dostępne:

https://biletyna.pl/event/view/id/321820 

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/96944/Krotoszyn/Sklep+z+facetami/ 

https://www.bilety.kok.krotoszyn.pl/index.php/repertoire.html?id=12940

Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.