iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama - DRUTEX - OKNA

Reklama - Zakuwanie węży hydraulicznych - DRAGON

Reklama - Pralnia Laguna


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firmPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne
Bez względu od tego, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz, możesz wspierać naszą zakładkę ipomagamy aktywnie.

Autopromocja gazety internetowej ikrotoszyn.pl
Artykuł sponsorowany

Sklep meblowy na Słodowej - w jednym miejscu wielu producentów!

2019-10-29 13:10:00

Sklep meblowy na ulicy Słodowej w Krotoszynie funkcjonuje już od lat 90. ubiegłego wieku. To, co go wyróżnia na lokalnym rynku, to szeroki asortyment produktów wielu renomowanych firm, w tym: Black Red White-Gust, Forte, Koło Materace, Bogfran, Halmar, Drewmix, Tapiko-Twardogóra czy Rameta.

Firma MEB-TRANS funkcjonuje na polskim rynku usług od 1995 r. Od tego czasu bardzo się rozwinęła. - Rozpoczęliśmy współpracę z wieloma renomowanymi producentami. Dziś oferta salonu obejmuje meble pokojowe, kuchenne, młodzieżowe, do jadalni, sypialni oraz biura. W asortymencie naszej firmy znajduje się też szeroka gama krzeseł i stołów - mówi Ireneusz Sobczak, właściciel MEB-TRANS w Krotoszynie.
 
 
   
 
Mimo, iż w salonie, który zajmuje dwie kondygnacje budynku (ponad 500 m kw.) znajduje się bardzo duży wybór mebli, to nie są to wszystkie propozycje firmy. Więcej można zobaczyć na stronie internetowej sklepu MEB-TRANS.
Dlaczego jednak warto udać się osobiście na ul. Słodową? Odpowiedź jest prosta! Tutaj znajdziecie najświeższe promocje i wyprzedaże, których nie brakuje. Także w sklepie doświadczona obsługa służy doradztwem i pomocą w wyborze najlepszego rozwiązania. Wybór bowiem jest taki sam, a nawet większy, jak w wielu innych salonach w okolicy. Dogodnością dla klientów jest z pewnością także bezpłatny parking, który jest dostępny zarówno przed, jak i za sklepem.
 
 
     
 
 
Kolejną ważną kwestią wyróżniającą MEB-TRANS na lokalnym rynku jest wykonywanie mebli na wymiar. - Nie zawsze jest tak, że to, co widzimy w sklepie można wpasować w mieszkanie. Wówczas służymy pomocą począwszy od wykonania pomiarów, jeśli jest taka konieczność, po przedstawienie projektu, aż po montaż w domu - tłumaczy właściciel.
 
 
 
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9.00 – 18.00
Sobota: 9.00 – 13.00
 
 
Na zakończenie, gdy już zdecydujemy się na zakup wymarzonej meblościanki, kanapy, szafy, itp., to można skorzystać z kolejnej oferty MEB-TRANS wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom klientów. Firma, jeśli będzie taka potrzeba, zabierze stare i wysłużone meble, pozostawiając swoich klientów bez tego dosłownie ciężkiego problemu. 
 


Reklama - Żele Antybakterijne z dostawą do domu
Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI Reklama - Agencja reklamowa Adam1


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.
iKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl