iKrotoszyn.pl reklamy
Ciekawostki

"Siła marzeń" - czyli Miłka Raulin w Krotoszynie!

Miłka Raulin - najmłodsza Polka, która zdobyła Koronę Ziemi, laureatka pierwszej edycji Plebiscytu "Leaders of the Future" Magazynu Forbes, nominowana do Telekamer Teletygodnia 2022, dziewiąta na liście przeglądu RedBull Polscy bohaterowie 2018, finalistka konkursu Cosmopolitan Mocne Strony Kobiet 2018, to tylko niektóre osiągnięcia tej niezwykłej kobiety.

Miłka Raulin realizując swój projekt „Sport zawsze łączy - nigdy dzieli!” odwiedziła Krotoszyn. O godz. 7.30 na Rynku spotkała się z dziennikarzami. To już V rajd rowerowy, którego celem jest przejazd z południa na północ Polski i pokonanie każdego dnia 105 km (kilometry = lata Niepodległości). Podczas akcji Miłka Raulin publikuje historyczne ciekawostki w swoich social mediach, które poszerzają wiedzę o tym jak wyglądało odzyskiwanie niepodległości m.in. w Krotoszynie. Jak sama mówi - jest to jedyna w swoim rodzaju - rowerowa lekcja historii.

Po godz. 8.00, wspólnie z grupą krotoszyńskich cyklistów wyruszyła w dalszą drogę. Tegoroczna trasa rozpoczęła się na Śnieżce, a zakończy w Gdańsku, dokładnie 11 listopada. Rajd Południe-Północ organizowany jest właśnie z okazji Święta Niepodległości.

W 2018 roku Miłka Raulin wydała swoją pierwszą książkę, pt. ”Siła Marzeń, czyli jak zdobyła Koronę Ziemi”, za którą otrzymała Nagrodę Magellana za najlepszą publikację turystyczną roku. Dwa lata później ukazała się jej kolejna książka, pt. ”Siła Marzeń, czyli jak zdobyłam Everest”.

 

- Fotorelacja -


Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.