iKrotoszyn.pl reklamy
Wyścigi

Siedmioletni Franek rozpoczął sezon. KM Racing Team znów na torze!

Sezon 2023 krotoszyński zespół KM Racing Team rozpoczął w miniony weekend od startu najmłodszego członka zespołu w pokazach Baby Rok, podczas II rundy Rok Cup Poland w Toruniu. 

Zawody rozpoczęły się 28 kwietnia i trwały do niedzieli. Przez pierwsze dwa dni zawodnicy uczestniczący w pokazach Baby Rok wyjeżdżali sześciokrotnie każdego dnia na ośmiominutowe sesje. W niedzielę, w ostatni dzień zawodów, były tylko trzy starty.

Siedmioletni Franek z krotoszyńskiego zespołu, z wyjazdu na wyjazd, poprawiał się i obierał lepszą nitkę wyścigową. - Przez cały weekend było widać progres, jak i zadowolenie zawodnika z jazdy, mimo małych problemów z hamulcem, podczas ostatniej sesji wyjazdowej pierwszego dnia. To dla najmłodszych bardzo dobra okazja, aby przyzwyczaić się do prędkości jaką można poruszać się gokartem po torze jak i poznać najlepszą nitkę wyścigową, która pozwala na zdobycie najlepszego czasu na danym torze - relacjonuje tata Franka, Mateusz Ciesiółka.

- Bardzo dziękujemy naszym kibicom za doping oraz firmom, które pomagają nam w tym roku w naszym udziale w całym sezonie kartingowym 2023, a mowa tu o firmach: Agencja BiW Ubezpieczenia, Tablice24.com.pl, Gazeta Internetowa iKrotoszyn.pl, firmie Jotkel, MC TEAM Agencja Interaktywna oraz Obróbka Skrawaniem Podskarbi.Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.