Krotoszyn

Siatkarze grają dalej! W sobotę starcie z Energetykiem Poznań

Siatkarze grają dalej! W sobotę starcie z Energetykiem Poznań

Już w najbliższą sobotę męska drużyna ROsmosis-Wawrzyniak KKS Astra Krotoszyn rozegra kolejne spotkanie z ramach trzecioligowych rozgrywek.

Po krótkiej przerwie krotoszyńscy siatkarze wracają na parkiet. Tym razem przeciwnikiem podopiecznych Tobiasza Kubickiego będzie ENEA Energetyk Poznań II. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, 24 lutego o godz. 16.00 w hali sportowej CSiR przy ul. Młyńskiej w Krotoszynie.

Wyjątkowo będzie to tylko jedno spotkanie, bez rewanżu. Tym meczem krotoszynianie rozpoczynają walkę i piąte w Wielkopolsce.

Zachęcamy do kibicowania, wstęp na mecz oczywiście wolny. Już tradycyjnie, jako patron medialny, przeprowadzimy również transmisję na żywo na naszych kanał społecznościowych.




Z regionu


Czytaj również

iKrotoszyn.pl reklamy
SKLEP WIELOBRANŻOWY MICHAŁ DROSZCZ - KOŹMIN WIELKOPOSLKI

iKrotoszyn.pl reklamy
IGLOO KROTOSZYN KLIMATYZACJE

iKrotoszyn.pl reklamy
WALBET

iKrotoszyn.pl reklamy
LAGWOOD4

iKrotoszyn.pl reklamy
ZAKĄTEK ZDROWIA

iKrotoszyn.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iKrotoszyn.pl reklamy
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl

iKrotoszyn.pl reklamy