Po krótkiej przerwie krotoszyńscy siatkarze wracają na parkiet. Tym razem przeciwnikiem podopiecznych Tobiasza Kubickiego będzie ENEA Energetyk Poznań II. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, 24 lutego o godz. 16.00 w hali sportowej CSiR przy ul. Młyńskiej w Krotoszynie.
Wyjątkowo będzie to tylko jedno spotkanie, bez rewanżu. Tym meczem krotoszynianie rozpoczynają walkę i piąte w Wielkopolsce.
Zachęcamy do kibicowania, wstęp na mecz oczywiście wolny. Już tradycyjnie, jako patron medialny, przeprowadzimy również transmisję na żywo na naszych kanał społecznościowych.


































