iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

AUTOPROMOCJA - Najświeższe informacje z krotoszyńskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Krotoszynie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


Belka informacyjna na temat sportu na iKrotoszyn.plPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Krotoszyn - Smolice

Senator deklaruje pomoc przy rozbudowie przedszkola

2019-05-07 09:05:00

Wczoraj, senator Łukasz Mikołajczyk spotkał się m.in. z włodarzem Kobylina oraz lokalnymi dziennikarzami. Parlamentarzysta zapowiedział pomoc przy rozbudowie szkoły w Smolicach oraz poinformował o przekazaniu wozu dla tamtejszego OSP.

- Staram się wspierać tę budowę i działać, aby gmina otrzymała dofinansowanie do budowy tego przedszkola - mówił Ł. Mikołajczyk, podczas spotkania z dziennikarzami lokalnych mediów. Gmina Kobylin złożyła wniosek o fundusze z rezerwy budżetu państwa, bowiem budowa przedszkola to duża inwestycja, pochłaniająca ogromne pieniądze z budżetu. - Wielokrotnie jako PiS podkreślaliśmy, że jesteśmy przeciwni likwidacji szkół na terenach wiejskich. Taka szkoła jest sercem danej miejscowości, ośrodkiem kultury. Cieszy to, że są gminy które chcą rozbudowywać szkoły na terenach wiejskich tak, jak jest to na terenie gminy Kobylin i rozbudowy szkoły w Smolicach. To wsparcie już wcześniej deklarowałem.

 

Przy okazji spotkania z dziennikarzami senator poinformował, że jest zgoda komendanta głównego na przekazanie cysterny z PSP Krotoszyn do OSP Smolice. - Podjąłem takie starania, rozmawiałem z komendantem wojewódzkim. Przekazanie nastąpi niebawem. Ta cysterna zostanie przekazana do aktywnego i prężnego OSP.

 

 Reklama - Biuro Rachunkowe Maison Polska

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.iKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl