Krotoszyn

Samochód pożarniczy dla OSP

Samochód pożarniczy dla OSP
Zdjęcie: st. kpt. Tomasz Patryas

W piątek, 6 października odbyło się uroczyste przekazanie samochodu pożarniczego na podwoziu MAN jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

Przekazany pojazd to ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy ze zbiornikiem na wodę o pojemności 5m3 i dodatkowo wyposażony w system piany sprężonej ONE SEVEN. Od 2009 roku służył w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie, jednak pomimo upływu lat jest to wysokiej klasy pojazd o bardzo dobrych parametrach taktycznych dostosowanych do zagrożeń wynikających z postępu technologicznego i wykorzystywany będzie przez jednostkę podczas gaszenia pożarów i likwidacji innych miejscowych zagrożeń.


Źródło: dh Szymon Sikora - OSP Koźmin Wielkopolski



Z regionu


Czytaj również

iKrotoszyn.pl reklamy
SKLEP WIELOBRANŻOWY MICHAŁ DROSZCZ - KOŹMIN WIELKOPOSLKI

iKrotoszyn.pl reklamy
IGLOO KROTOSZYN KLIMATYZACJE

iKrotoszyn.pl reklamy
WALBET

iKrotoszyn.pl reklamy
LAGWOOD4

iKrotoszyn.pl reklamy
ZAKĄTEK ZDROWIA

iKrotoszyn.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iKrotoszyn.pl reklamy
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl

iKrotoszyn.pl reklamy