iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

Samochód osobowy zderzył się z lawetą

Zdjęcie: Sebastian Kalak

Do zderzenia samochodu osobowego z autolawetą doszło dziś na skrzyżowaniu dróg w Nepomucenowie w gminie Kobylin. W tym rejonie możliwe są utrudnienia w ruchu.

- Dzisiaj o godzinie 9:56 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Nepomucenów. Do zdarzenia skierowane zostały dwa zastępy z jednostki ratowniczo-gaśniczej w Krotoszynie oraz po jednym zastępie z jednostek OSP Kuklinów i OSP Kobylin - informuje st. kpt. Tomasz Patryas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

 

Pojazdami podróżowały dwie osoby. - Kierowca osobówki pozostawał w rozbitym pojeździe i nie mógł samodzielnie opuścić auta. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do osoby poszkodowanej i na noszach typu deska, przetransportowali go do karetki pogotowia. Drugi uczestnik zdarzenia skarżył się na ból kończyny dolnej i pozostawał pod opieką strażaków. Po przepadaniu uczestników zdarzenia przez personel medyczny kierownik zespołu podjął decyzję o przetransportowaniu jednej osoby do szpitala, druga osoba pozostała na miejscu. W rozbitych pojazdach strażacy odłączyli akumulatory i zabezpieczyli wycieki płynów technicznych - dodaje st. kpt. Tomasz Patryas.Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.