iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


Informator rolniczy - dla rolnika

Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

Informator rynku pracy
Artykuł sponsorowany

Salony JETA – klucz do Twojej wymarzonej łazienki

2020-12-29 11:01:00

Jeśli marzysz o wyjątkowo urządzonej łazience, spełniającej Twoje oczekiwania zarówno pod względem komfortu, jak i estetyki, zaufaj specjalistom. W salonach łazienkowych JETA czeka na Ciebie najlepsza oferta i profesjonalni doradcy.

 

 

Mamy wszystko do Twojej łazienki

 

Firma JETA jest związana z branżą wyposażenia wnętrz już od 30 lat. Ten czas pozwolił jej na ugruntowanie swojej pozycji specjalisty od urządzania łazienek. Ale nic nie przyszło do nich samo. Te lata to dobrze wykorzystany czas, w którym firma poszerzała swoją ofertę o wyselekcjonowane produkty, zawierała współprace z producentami z Europy i świata, szkoliła swoich pracowników. Efektem tej pracy jest 19 salonów łazienkowych działających pod szyldem JETA, zlokalizowanych w zachodniej Polsce. Dziś śmiało powiedzieć można, że w JETA znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do urządzenia swojej łazienki, a wybór z pewnością ułatwią Ci profesjonalni doradcy handlowi firmy.

 

 

Specjaliści w dziedzinie płytek

 

Bogata oferta salonu łazienek JETA obejmuje setki kolekcji płytek ceramicznych. Gres, terakota, mozaika, wielkoformatowe slaby – to wszystko znajdziesz na ekspozycji, która jest stale aktualizowana. W JETA skorzystasz z gotowych inspiracji, czyli boksów ekspozycyjnych prezentujących kompletne rozwiązania łazienkowe. Są tu także szafy i stojaki przedstawiające dostępne w ofercie wzory i formaty płytek. Proponowany asortyment uzupełniają armatura łazienkowa, ceramika sanitarna oraz chemia budowlana. Dla wszystkich klientów salonu dostępna jest także usługa projektowa. Architekci JETA stworzą dla Ciebie wyjątkowe, funkcjonalne i dopasowane do Twoich potrzeb wnętrze łazienkowe.

 

 

Kolekcja Bloom, czyli modna płytka cementowa

 

Jednym z hitów sprzedażowych ostatnich miesięcy w salonach łazienkowych JETA, jest kolekcja płytek ceramicznych Bloom (31,6x100 cm) hiszpańskiej marki Colorker wyprodukowana na wyłączność sieci. Z jednej strony, płytki te przypominające wyglądem cement wydają się być neutralne i ponadczasowe. Z drugiej – dowodzą, że tego typu inspiracje nie mają ograniczeń. Kolekcję tworzy matowa płytka bazowa w dwóch kolorach: Moon (biały złamany szarością) oraz Grey (szary). Jednak to nie wszystko. W serii znajdziemy także dwie oryginalne płytki z reliefami o różnorodnych powierzchniach. Lumen to płytki trójwymiarowe, przypominające obrobiony kamień. Ich głównym atutem jest niepowtarzalna gra światła, która podkreśla dekoracyjność poszczególnych kafli. Płytki Keen inspirowane są natomiast drewnem. Akcentują piękno drzemiące w naturalnych nieregularnościach i wielowarstwowych liniach. Kolekcja Bloom, która zestawia obok siebie tak różnorodne motywy z pewnością trafi w gusta wszystkich zwolenników niestandardowych rozwiązań. 

 

 

Zapraszamy do salonów łazienkowych JETA!
Wspieraj firmy z Twojego regionu! kupujlokalnie.online

Motoinformator to nic innego jak dodatek motoryzacyjny gazet internetowych


Informator ślubny - organizacja, tradycje, porady
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


iPomagamy - akcje charytatywne krotoszyn, zbiórki pieniędzy krotoszyn

iKrotoszyn.pl reklamy
Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową