iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

Reklama - Bar u Żaby - kurczak z rożna

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Reklama - Kredyty Krotoszyn - FinUP Partner - Tomasz GierkoPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Krotoszyńskie ulice

Rynek od podszewki

2016-04-21 11:07:00

W naszym cyklu "Krotoszyńskie ulice" przyszedł czas na centrum miasta czyli Rynek. Patrząc na tamtejsze kamienice można stwierdzić, że jest to cały czas handlowe centrum Krotoszyna.

Krotoszyński Rynek zawsze był pełen sklepów i kramów. Nie wszyscy jednak bywają tam często, szczególnie dziś, gdy wokół wiele innych centrów handlowych. Dlatego zaglądamy na ten centralny plac miasta, by przyjrzeć się czym dziś się tam handluje.

W ratuszu - i tu nic nie zmienia się od lat - znajduje się bank oraz restauracja. A wokół...

 

Naszą wędrówkę po Rynku rozpoczynamy od sklepu z oryginalną markową odzieżą oraz obuwiem, który mieści na rogu ul. Koźmińskiej. W podwórzu kolejnej kamienicy znajdziemy fachowca od instalatorstwa sanitarnego, a dalej sklep z odzieżą.

 

W kolejnej kamienicy możemy skorzystać z usług operatora komórkowego Plus, znajduje się tam także bankomat oraz sklep Trafica. 

 

A dalej Kasa Stefczyka, restauracja i usługi cateringowe, sklep z napojami różnego typu i artykułami spożywczymi. W kolejnych można zaopatrzyć się  - jak głoszą witryny - w biżuterię, odzież i torebki oraz skorzystać z oferty kolejnego operatora sieci komórkowych Play.

 

Reklamą kusi nas kolejny przedstawiciel świata finansów SKOK, a zaraz potem coś z typowo męskiego świata - ekskluzywna odzież Giacomo Conti i kolejny bank - Eurobank.

 

Kierując naszą wędrówkę ku ulicy Rynkowej natrafimy na kolejne dwa sklepy z odzieżą, w tym jeden z typowo dziecięco-młodzieżową, a następny ze sportową oraz obuwiem i kolejne z ubraniami.

 

Na rogu Rynkowej, jeden z chyba najbardziej rozpoznawalnych punktów w tej części - księgarnia, a z nią sklep komputerowy i następny z odzieżą.

 

Po tej stronie Rynku znajduje się także popularny Ruch, a więc prasa, chemia i kosmetyki, a w podwórzu trafimy do firmy zajmującej się montażem płytek, a także laboratorium techniki dentystycznej. Znajdziemy też tam dentystę, chirurga-ortopedę i gabinet lasero-magnetoterapii.

 

Po minięciu uliczki prowadzącej do kościoła znajduje się sklep sportowy oraz biuro operatora Energa.

 

W kolejnej kamienicy znajduje się kilka biur i kancelarii. Pewnie nie wszyscy wiedzą jakich... A jak głoszą tablice są tam: kancelarie adwokackie, OHP, biuro nieruchomości i projektowe, kancelaria komornika sądowego, a także biuro Strefy Płatnego Parkowania.

 

Kierując się od ulicy Zdunowskiej najpierw trafimy do pasmanterii, popularnej Żabki, sklepu z odzieżą damską oraz Get In Banku.

 

Znajdziemy też tutaj cukiernię Społem oraz punkt operatora Plus. 

 

Trafimy też do baru zwanego Ministerstwo Kotleta, a dalej jest sklep z odzieżą, w którym także znajduje się punkt przyjmujący opłaty oraz kantor wymiany walut. Za nim znajdują się dwa sklepy obuwnicze oraz odzieżowy.

 

Zmierzając w kierunku ulicy Farnej natrafimy na Credit Agricole, market Piotr i Paweł, aptekę oraz punkt Orange.

 

Ostatnią część Rynku rozpoczyna popularny zegarmistrz, sklepy z biżuterią oraz warzywniczo-piekarniczy i z odzieżą.

 

Bank PKO i apteka, to już także stałe punkty krotoszyńskiego Rynku.

 

Mijając ulicę Kaliską trafimy na Whisky Shop oraz sklep z prasą i kolejnego przedstawiciela finansów - Alior Bank. Rynek zamykamy zegarami i biżuterią.
Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Reklama - Sprzedaż opału - Skup złomu - Usługi transportowe - Krotoszyn

Autopromocja ikrotoszyn.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.iKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl