iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Ruszył przetarg na budowę miejskiego przedszkola i żłobka. Obiekt w sumie ma pomieścić ponad 300 dzieci

14 lutego rozpoczęto procedurę przetargową na wybór wykonawcy robót budowlanych związanych z etapem pierwszym budowy przedszkola i żłobka w Krotoszynie.

- Budowa przedszkola i żłobka w Krotoszynie obejmuje wykonanie obiektu w tzw. stanie deweloperskim wraz z budową przyłączy do wszystkich niezbędnych mediów. Przewiduje się wykonanie stanu surowego zamkniętego, elewacji, części instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych oraz częściowo prac wykończeniowych - informuje Urząd Miejski w Krotoszynie.

 

 

Obiekt będzie zapewniał 270 miejsc dla dzieci w przedszkolu (11 oddziałów, w tym 1 oddział integracyjny) oraz 40 miejsc dla dzieci w żłobku (2 oddziały).

Inwestycja zlokalizowana jest na terenie sąsiadującym ze Szkołą Podstawową nr 5 z docelowym połączeniem komunikacyjnym z ul. Staszica oraz ul. Łąkową.

- Planowany termin realizacji robót to 17 miesięcy. Na budowę pierwszego etapu nowego obiektu oświatowego otrzymano wstępną promesę dofinansowania inwestycji z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, Edycja 2 na kwotę 9 860 000 zł - podaje magistrat.

Źródło: krotoszyn.pl
Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.