iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Rozmawiali o finansach

Zdjęcie: G. Pierzchała, MG

W czwartek, w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Krotoszynie odbyła się konferencja pn. "Porozmawiajmy o finansach osobistych".

Podczas wydarzenia dyskutowano na ważne tematy związane z finansami, zarówno pod kątem teoretyczno-prawnym, psychologicznym oraz praktycznym.

Warto przy tej okazji dodać, że już od 1 września 2023 r. w szkołach ponadpodstawowych pojawi się nowy przedmiot biznes i zarządzanie. A od 2027 będzie również można przystąpić do egzaminu maturalnego z tego przedmiotu. Zatem, konferencja znakomicie wpisała się w nowy program nauczania.

Podczas spotkania zwrócono szczególną uwagę na ważny aspekt dorosłego życia, jakim jest zarządzania finansami. Uczestnicy konferencji, zarówno młodzież, jak i pedagodzy, wysłuchali wykładów Moniki Paszek, eksperta ds. finansów, specjalisty ds. analiz kredytowych Banku Spółdzielczego w Krotoszynie, Ewy Kowalskiej, wicedyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Krotoszynie, edukatora przedmiotów ekonomicznych oraz Kariny Bratborskiej, psychologa, dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Krotoszynie.

Patronatem honorowym wydarzenie objął starosta krotoszyński, a merytorycznym Bank Spółdzielczy w Krotoszynie. 

 

Źródło: ZSP1 Krotoszyn


Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.