iKrotoszyn.pl reklamy
Siatkówka

Rozbili bank w Enea Mini Cup!

2022-05-23 09:05:00

Tradycją już się stało, że młodzi podopieczni Piotra Robakowskiego, zapraszani są do udziału w cyklicznym, prestiżowym, siatkarskim turnieju Enea Mini Cup, rozgrywanym w stolicy Wielkopolski. Tradycją też jest, że zawody kończą na czołowych miejscach.


Tak też było i tym razem. Najmłodsi siatkarze ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Krotoszynie po raz kolejny udowodnili, że w Wielkopolsce należą do grona najlepszych. Zdominowali rozgrywki, zajmując w wielkim finale czołowe miejsca w swoich kategoriach.

 

Warto dodać, że - jak podaje organizator Enea Energetyk Poznań - w tegorocznej lidze wzięło udział ok. 800 uczestników ze szkół podstawowych z Poznania i okolic. Zawody rozgrywane były pod szyldem Enea Akademia Sportu - projektu, dzięki któremu młodzi sportowcy mają szansę rozwijać swoje sportowe talenty pod okiem profesjonalistów. Uczestnicy Enea Mini Cup 2022 rywalizowali w ośmiu turniejach eliminacyjnych. W wielkim finale - 20 maja - wzięło udział łącznie 60 najlepszych zespołów ze szkół podstawowych. Trzy najlepsze drużyny z każdej kategorii otrzymały nagrody w postaci pucharów i medali, a złoci medaliści dodatkowo zostali nagrodzeni atrakcyjnymi gadżetami ufundowanymi przez głównego sponsora projektu, firmę Enea. Na uczestników oraz kibiców, poza sportowymi emocjami, czekały dodatkowe atrakcje, m.in. blender bike, fotobudka, oraz tor samochodowy zasilany energorowerami.

 

Wyniki końcowe turnieju z udziałem krotoszynian:

Dwójki chłopców:

  1. SP7 KROTOSZYN 1 - Bartek Żyto, Igor Bortkiewicz
  2. ENEA 1
  3. SP7 KROTOSZYN 2 - Igor Hajdner, Antek Mocydlarz, Miłosz Poczta
  4. SP CZERWONAK 1

 

Single chłopców:

  1. SP7 KROTOSZYN 1 - Tomek Kołodziej
  2. SP7 KROTOSZYN 2 - Miron Szymczak
  3. ENEA 1
  4. SP 35 1

 
Czytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.