Z powiatu

Roboty na przyłączu wodociągowym

Roboty na przyłączu wodociągowym

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. - Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Krotoszynie informuje o planowanych pracach na przyłączu wodociągowym.

W czwartek, 3 października, w godzinach od 16:00 do 18:00 przy ul. Rawickiej w Krotoszynie, będą wykonywane roboty na przyłączu wodociągowym. W związku z tym nastąpi zamknięcie dostaw wody dla ulic:

  • Rawicka (na odcinku od ul. Magazynowej do Salni ul. Piekarskiej)
  • Zamkowy Folwark 

- Z wyżej wymienionych powodów na obszarach przylegających bezpośrednio do powyższych ulic mogą nastąpić wahania ciśnienia oraz może nastąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. Woda o zmienionym kolorze nie jest niebezpieczna dla zdrowia - podaje PGKiM.

Roboty prowadzone są przez firmę HYDRO-INSTAL z Daniszyna.




Z regionu


Czytaj również