iKrotoszyn.pl reklamy
Wydarzenia

Reprezentacja Polski w piłce nożnej zagra na krotoszyńskim stadionie?

Zdjęcie: Archiwum

28 czerwca Franciszek Marszałek, burmistrz Krotoszyna gościł Piotra Kościelnego, wiceprezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. W spotkaniu wziął także udział Mariusz Ratajczak, prezes miejscowego KKS Astra.

- Podczas spotkania Panowie omawiali możliwości rozwoju zarówno popularnej "Asterki", jak również w uznaniu dla Stadionu Miejskiego w Krotoszynie dyskutowano o planach jego wykorzystania podczas różnego rodzaju wydarzeń. Z wielką przyjemnością możemy ujawnić, że dzięki bardzo dobrej wzajemnej współpracy obecnie są bardzo duże szanse na organizacje w naszym mieście meczu jednej z Młodzieżowych Reprezentacji Polski w piłce nożnej! - podają przedstawiciele krotoszyńskiego magistratu.

Przypomnijmy. Pierwsze informacje o możliwości zorganizowania takiego meczu pojawiły się w maju 2020 roku, jeszcze podczas trwania budowy nowego stadionu. Wówczas obiekt odwiedził Paweł Wojtala, prezes WZPN. Towarzyszył mu także jego zastępca. To właśnie wtedy odbyły się pierwsze rozmowy na temat ewentualnego meczu młodzieżowej reprezentacji na krotoszyńskim stadionie. Burmistrz wypowiedział się wówczas na naszych łamach, że być może uda się zorganizować takie spotkanie na otwarcie Błonia po rewitalizacji. To się jednak nie udało. Zatem, być może wszystko jeszcze przed nami...

Więcej na temat wizyty przedstawicieli WZPN w 2020 r. w Krotoszynie w poniższym artykule:

 

Reprezentacja młodzieżowa Polski zagra na nowym stadionie w Krotoszynie?

 

 

 

Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.