iKrotoszyn.pl reklamy
Urządzanie wnętrz

Remont łazienki

Czas wiosny i lata to doskonała pora na remont łazienki. Każdy, kto planuje taką inwestycję, chce stworzyć stylowe wnętrze, które będzie odpowiadało jego potrzebom. Podczas nowej aranżacji łazienki można poprawić nie tylko jej estetykę, ale także funkcjonalność. Niezbędny jest do tego pomysł, określenie budżetu oraz wsparcie w zakresie wykonania projektu.

 

Brazilian Quartzite Greeny by Urbaniak

 

Wymarzona łazienka

Każde większe działanie należy zaplanować, żeby w trakcie remontu nie natrafić na przykre niespodzianki. Ważny jest projekt, aby ustalić docelowy wygląd pomieszczenia. Nie chodzi tylko o rozmieszczenie armatury, istotny jest także odpowiedni przebieg instalacji sanitarnych. Warto skorzystać z pomocy specjalisty, który ma wiedzę i doświadczenie. Salony łazienek Jeta oferują bezpłatny projekt łazienki podczas zakupu płytek oraz wyposażenia łazienek. Dla każdego wymarzona łazienka może wyglądać zupełnie inaczej, co jest zależne od priorytetów danego klienta. Jednej grupie osób może zależeć na minimalistycznej formie i neutralnych kolorach, innej na zastosowaniu rozwiązań przyjaznych dla środowiska, a jeszcze inna będzie zwracała szczególną uwagę na wykorzystanie nowoczesnych technologii.

 

Minimalistyczny design

Prosty i minimalistyczny wygląd jest teraz bardzo popularny. Zaprojektowanie czystego i schludnego wnętrza, może skutkować osiągnięciem efektu powiększenia pomieszczenia. W małych łazienkach najlepiej prezentują się jasne kolory. Nie oznacza to, że pomieszczenie będzie nudne — czasem wystarczy wykorzystać dekory i dodatki, które je uatrakcyjnią. Klienci chętnie decydują się na neutralne kolory. Szczególnie popularna jest biel, szarość lub beż. Taki wybór gwarantuje efekt eleganckiej łazienki.


Masterstone and Mattina by Misiak

 

Wyraziste kafle

Zdarza się, że klienci mają potrzebę, żeby nadać swojej łazience wyrazistego charakteru. W tym celu wybierają kafle o intensywnych kolorach i odważnych wzorach. Popularne są płytki w stylu marokańskim, patchworkowym i z geometrycznymi wzorami. To nietuzinkowe wykończenie jest doskonałym sposobem na zaakcentowanie jednej ściany lub jej fragmentu. 

 

Mettalic by Bronowicka

 

Ekologiczne podejście

Remont to doskonała okazja na wybranie rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Można zadbać o oszczędzanie wody, dzięki wykorzystaniu specjalnych baterii oraz toalet z systemem podwójnego spłukiwania. W łazienkach coraz częściej pojawiają się nowoczesne technologie, które ułatwiają codzienne korzystanie z tego pomieszczenia. Przykładem mogą być inteligentne systemy zarządzania oświetleniem i ogrzewaniem. 

 

Wanna czy prysznic?

Idealnym rozwiązaniem jest posiadanie zarówno prysznica jak i wanny. Jednak nie zawsze jest to możliwe, ponieważ często ogranicza nas zbyt mały metraż. W takim przypadku decyzja o zakupie wanny lub prysznica zależy od potrzeb i preferencji klienta. Wanna jest miejscem, w którym można odprężyć się po ciężkim dniu. To przestrzeń, która umożliwia relaks i wyciszenie. Można zażyć w niej regeneracyjnej i leczniczej kąpieli z dodatkiem soli lub olejków. Prysznic jest przez wiele osób postrzegany jako bardziej ekonomiczne rozwiązanie. Panuje przekonanie, że zużywa się pod nim mniej wody niż we wannie. Należy jednak pamiętać, że jest to uwarunkowane długością takiej kąpieli. Faktem jest, że jeśli ktoś chce, to zużycie wody pod prysznicem można ograniczyć, a w wannie jest to zdecydowanie trudniejsze. Wybór zdecydowanie zależy od indywidualnych preferencji inwestora.

 

Zyx Evoke by Szmytkowska

 

Rodzaje wanien

Prostokątne wanny można zamontować pod ścianą, w narożnikach i wnękach. Ich typowa długość wynosi od 140 cm do 180 cm. Wanny narożne są dostępne w kilku wariantach. Pierwszy z nich to wanna symetryczna, która zajmuje sporo miejsca w łazience. Jej zaletą jest wygoda i komfort. Drugim wariantem wanny narożnej jest asymetryczna. Jej boki odmiennie do symetrycznej, są różnej długości. Dzięki temu doskonale sprawdzi się w małej łazience – jest bardziej ustawna. Natomiast wanny owalne są przeznaczone do dużych łazienek. Mogą być montowane pod ścianą, narożnie lub nawet na środku salonu kąpielowego.

 

Rodzaje pryszniców

Możemy wybierać spośród kwadratowych, prostokątnych i półokrągłych kabin. Ponadto w sprzedaży są różne rodzaje drzwi, które otwierają się na wiele sposobów w zależności od potrzeb. Coraz częściej klienci decydują się na kabiny Walk – In bez brodzika. Niezbędny jest wówczas odpływ liniowy w posadzce. Wybór rozwiązania zależy zarówno od preferencji inwestora jak i metrażu łazienki.

 

Desertdust Grafit by Duklas

 

Aranżacja łazienki

Nowa aranżacja łazienki to nie lada wyzwanie. W Salonach Łazienek Jeta uzyskasz profesjonalne porady, a podczas zakupu otrzymasz bezpłatny projekt, dzięki któremu łatwiej będzie zrealizować marzenie o wymarzonej łazience.


JETA

Al. Powstańców 62, 63-700 Krotoszyn

500 611 127

62 725 24 85

krotoszyn@jeta.pl

Źródło: *Artykuł sponsorowany
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

WALBET
OKNOPLAST_FINESTRA
mpartner - hurtownia instalacyjna


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.