iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Adam 1 agencja reklamowa

TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE

Informator rynku pracy
Edukacja

Rekrutacja w krotoszyńskiej filii PWZS w Gnieźnie

2020-08-21 11:08:00

Okres pandemii pokazał jak ważną rolę w społeczeństwie pełnią pielęgniarki. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie, za pośrednictwem filii swojej uczelni w Krotoszynie, daje możliwość zdobycia zawodu pielęgniarki, prowadząc kształcenie na bezpłatnych studiach stacjonarnych.

Dziś w krotoszyńskiej filii uczelni przy ul. Mickiewicza 11 w Krotoszynie, odbyła się konferencja prasowa dotyczącą promocji naboru na kierunek pielęgniarstwo na kolejny rok akademicki.
 
W ostatnim czasie Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gnieźnie może pochwalić się wieloma sukcesami. W tym roku gnieźnieńska uczelnia otrzymała certyfikat "Uczelni Liderów", potwierdzający nadanie znaku jakości, przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. 
 
Dodatkowo PWSZ w Gnieźnie otrzymała również wyróżnienie nadzwyczajne "Primus", które jest przyznawane uczelniom z najwyższą liczbą punktów rankingowych w konkursie "Uczelnia Liderów” oraz złoty certyfikat za to, że po raz 6, PWSZ Gniezno przystąpiło do w/w konkursu. 
 
Z kolei w ogólnopolskim Rankingu Publicznych Uczelni Zawodowych, które od lat prowadzi Wydawnictwo Perspektywy - PWSZ Gniezno uplasowało się na 6 miejscu, wśród wszystkich (34) publicznych uczelni zawodowych i jest 2 PWSZ-tka w Wielkopolsce! 
 
 
Od lutego PWSZ Gniezno prowadzi również kształcenie w filii swojej uczelni w Krotoszynie, na stacjonarnych studiach licencjackich, na kierunku pielęgniarstwo. Aktualnie do 15 września trwa ll tura rekrutacji na w/w studia medyczne. 
 
3-letnie studia licencjackie dają możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności w zawodzie pielęgniarki, który aktualnie jest jedną z najbardziej poszukiwanych profesji na rynku pracy. Każdy student PWSZ Gniezno, może wziąć również udział w dodatkowych i certyfikowanych kursach, podnoszących jego kwalifikacje zawodowe, a w ramach Programu Erasmus+ może skorzystać z praktyk zagranicznych. 
 
Studenci filii w Krotoszynie, mają takie same przywileje i możliwości rozwoju, jak studenci w PWSZ Gniezno. Filia oferuje również pomocą materialną w formie stypendiów. Absolwenci uzyskują kwalifikacje zawodowe zgodne z standardem kształcenia Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego i są przygotowani do samodzielnego wykonywania zawodu.
 
W konferencji wzięli udział: dr Katarzyna Plagens-Rotman - dyrektor filii w Krotoszynie, starosta Stanisław Szczotka wraz ze swoim zastępcą Pawłem Radojewskim, naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w starostwie - Przemysław Wójcik i jego zastępca Waldemar Wronecki.
Po części oficjalnej dziennikarze mogli obejrzeć bogato wyposażone sale dydaktyczne, w których wiedzę teoretyczną i praktyczną zdobywają studenci.


Fotorelacja


Wspieraj firmy z Twojego regionu! kupujlokalnie.online

Conditor Ubezpieczenia Oddział Krotoszyn


Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Informator ślubny - organizacja, tradycje, porady

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE


iPomagamy - akcje charytatywne krotoszyn, zbiórki pieniędzy krotoszyn
Wiadomości kulturalne z Krotoszyna

iKrotoszyn.pl reklamy
Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową