iKrotoszyn.pl reklamy
Ważne sprawy

Rekreacyjna Akcja Dobroczynna "Dla Sąsiada" w Konarzewie, będą zbierać środki dla Pana Sebastiana

2021-06-09 13:06:00
W najbliższą niedzielę w Konarzewie odbędzie się Rekreacyjna Akcja Dobroczynna "Dla Sąsiada", podczas której będą zbierane środki dla Pana Sebastiana. Osoby, które nie mogą wziąć udziału w wydarzeniu, a chciałyby wspomóc zbiórkę, mogą to zrobić poprzez wpłatę środków na konto lub zbiórkę na pomagam.pl

Pan Sebastian to 44-latek mieszkający w Konarzewie. Urodził się z rozszczepem kręgosłupa, a po domu porusza się o kulach i w obuwiu ortopedycznym. Przez lata nie wychodził z domu. Aby w końcu stało się to możliwe, potrzebny jest specjalny skuter elektryczny. Jego koszt to ok. 10 tys. zł. Dotychczas przy wsparciu instytucjonalnym z PFRON-u i opieki społecznej udało się pozyskać większość środków. Do zebrania zostało jednak jeszcze 2 tys. zł, które należy wpłacić jako wkład własny. Kwota ta przerasta możliwości finansowe konarzewianina, utrzymującego się z renty inwalidzkiej. W przypadku zebrania większej ilości środków, pozostałe pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitację Pana Sebastiana.

 

W uzbieraniu tej kwoty mogą pomóc wszyscy ludzie dobrej woli, nie tylko biorąc udział w Akcji Dobroczynnej "Dla Sąsiada" w Konarzewie, ale również poprzez internetowe wpłaty.

 

Wśród zaplanowanych wydarzeń znalazły się m. in. pieszy quest czy Bieg Starszaka - przewidywane atrakcje można znaleźć na poniższym plakacie.

 

 

Organizatorzy zapraszają na wydarzenie biegaczy, rowerzystów, piechurów, motocyklistów. Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny,  uczestnicy oraz kibice będą proszeni o wpłatę dobrowolnych datków na cel akcji. Pani Sołtys zachęca do zapisów na wydarzenie za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego TUTAJ. Osoby, które nie zdążą się wcześniej zapisać, będą mogły to zrobić osobiście podczas wydarzenia w biurze startowym na boisku w Konarzewie w niedzielę, 13 czerwca, w godz. 14.30 - 15.00.

 

W jaki sposób będzie można dokonać wpłaty?

 

Wspomóc zbiórkę na rzecz Pana Sebastiana będzie można poprzez: 

Organizatorem wydarzenia są Sołtys i Rada Sołecka Konarzewa.

(dar)Czytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.