iKrotoszyn.pl reklamy
Wydarzenia

Rekord Polski pobity! Zrobili to dla Justyny i kobiet walczących z rakiem piersi

Zdjęcie: Facebook/Szymon Sikora

To niezwykłe wydarzenie zapowiadaliśmy na naszych łamach. 2 grudnia na Stadionie Miejskim w Koźminie Wielkopolskim wzór różowej wstążki ułożyło 121 osób. Rekord Polski został pobity!

Organizatorem wydarzenia był Rafał Trzeciak, którego siostra, Justyna, choruje na raka piersi. W ramach zbiórki na jej leczenie, wspólnie promują profilaktykę tego nowotworu i zachęcają kobiety do regularnych badań. Jedną z takich akcji było właśnie bicie rekordu Polski w utworzeniu z ludzi wzoru wstążki.

- Serdeczne podziękowania kieruję również do Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp. za pomoc techniczną i logistyczną, pani Paulinie i Elżbiecie z Biuro Rekordów za pomoc w organizacji tego eventu, Krotoszyński Klub Amazonki za przybycie, rozmowę i chęć propagowania profilaktyki raka piersi. Dziękuję również Szymon Sikora za uwiecznienie dzisiejszego rekordu, a także rodzinie, znajomym, sąsiadom i każdemu, kto pojawił się w dniu dzisiejszym, by być z nami - napisała pani Justyna w mediach społecznościowych.

Na Facebooku można wziąć udział w licytacjach "Zdążyć przed rakiem - Razem dla Justyny" lub wspomóc jej leczenie poprzez zbiórkę poniżej.

 

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.