iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Rehabilitacja ruchowa od dziecka do seniora. Przyjdź i sprawdź swoją sprawność fizyczną w gabinecie rehabilitacyjnym Macieja Brylewskiego, ul. Kościuszki 8 w Krotoszynie

Na odrobinę ruchu w naszym życiu nigdy nie powinno zabraknąć czasu. Sprawność fizyczna, to komfort życia. A co, gdy jesteś już w takim wieku, że masz obawy, że trochę więcej ruchu może Ci zaszkodzić? Czy przebyte urazy i kontuzje muszą Cię ograniczać w codziennym życiu? Zdecydowanie nie, jeśli odpowiednie ćwiczenia wykonujesz pod okiem specjalisty.

Wielu osobom rehabilitacja kojarzy się z monotonnie powtarzanymi ćwiczeniami. Wcale jednak tak nie musi być. Wszystko bowiem zależy od postawy rehabilitanta, jego pomysłów, indywidualnego podejścia i zachęcenia pacjenta do samodzielnych ćwiczeń, także w domu. Co więcej, powinien on z niecierpliwością oczekiwać na kolejne zajęcia i z chęcią na nie przychodzić.

 

Pomoc po urazach i kontuzjach

Przygoda z rehabilitacją nie powinna kończyć się po wyjściu ze szpitala czy kilku wizytach w gabinecie na NFZ. Co niestety jest często powtarzanym błędem.

- Osoby po przebytych urazach czy kontuzjach poprowadzimy krok po kroku, od samego początku do końca. Są pod naszą pełną opieką. Rozpoczynamy od rehabilitacji na kozetce, a potem dochodzą spersonalizowane ćwiczenia. A na sam koniec, taka osoba jest w stanie samodzielnie pracować na siłowni czy zrobić trening - tłumaczy Maciej Brylewski, właściciel gabinetu rehabilitacji mieszczącego się przy ul. Kościuszki 8 w Krotoszynie.

Warto dodać, że do dyspozycji osób korzystających z rehabilitacji jest duża sala i sprzęt do ćwiczeń.

 

Przyjdź i zapytaj, jak pozbyć się bólu

Z rehabilitacji ruchowej mogą więc skorzystać osoby po operacjach, urazach czy kontuzjach. To jednak nie wszystko. 

- Zachęcamy do przyjścia, choćby na konsultacje, wszystkie osoby odczuwające dyskomfort i ograniczenia ruchowe. Doradzimy, w jaki sposób wykonywać pracę zawodową, jakich pozycji unikać, by pozbyć się bólu czy wyeliminować ryzyko urazu, np. kręgosłupa - dodaje Piotr Cichowlas, fizjoterapeuta we wspomnianym gabinecie.

 

Propozycja dla seniorów 

Z rehabilitacji ruchowej powinny oczywiście skorzystać osoby, które prowadzą siedzący tryb życia. To jest także znakomity sposób na zwiększenie sprawności fizycznej dla seniorów, którzy nie mają okazji i możliwości do systematycznej aktywności. Pod okiem specjalisty dobierane są odpowiednie ćwiczenia pod kątem wieku i możliwości. Po kilku treningach komfort życia zdecydowanie ulegnie poprawie.

- Do skorzystania z rehabilitacji ruchowej zachęcamy pojedyncze osoby. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby wybrało się do nas grono przyjaciół czy znajomych w każdym wieku. Na to nigdy nie jest za późno. Zapewniamy miłą atmosferę. Wychodzimy z założenia, że rehabilitacji powinna być fajna, ciekawa i ma czegoś nauczyć - zachęca Maciej Brylewski.

 

Rehabilitant Maciej Brylewski zaprasza na ćwiczenia, rehabilitacje, a także na konsultacje i instruktaże związane m.in. z:

  • ACL rekonstrukcją wiązadła krzyżowego przedniego w kolanie,
  • stanami po zdjęciu gipsu, po złamaniach,
  • wszelkimi stanami bólowymi kręgosłupa,
  • endoprotezami bioder,
  • skręceniami stawu skokowego,
  • stanami po kontuzjach, urazach, operacjach.

 

Oferta gabinetu wciąż się się poszerza. W najbliższym czasie trafi także do domów seniora i klubów sportowych, by w tych ostatnich zwrócić uwagę na przygotowanie zawodników pod względem motorycznym. W gabinecie dostępne są także bony podarunkowe.

 

A już niebawem na naszych łamach konkurs! Do wygrania ciekawe nagrody z oferty:

 

Maciej Brylewski - rehabilitacja

Krotoszyn, ul Kościuszki 8

czynne od poniedziałku do piątku

godz. 7.00 - 21.00

tel. 533 533 327

Źródło: *Artykuł sponsorowany
Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.