iKrotoszyn.pl reklamy
Komunikacja

Reaktywacja „jotki”? Jest szansa

Zdjęcie: Archiwum

Miejski Zakład Komunikacji w Krotoszynie przymierza się do uruchomienia linii Krotoszyn - Jarocin.

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom różnych grup pasażerów oraz środowisk i samorządów lokalnych, Zarząd Miejskiego Zakładu Komunikacji w Krotoszynie Sp. z o.o. zachęca do udziału w badaniu potrzeb przewozowych w publicznym transporcie zbiorowym na trasie komunikacyjnej Krotoszyn - Koźmin Wlkp. - Jarocin przez Bożacin, Wolenice lub Krotoszyn - Koźmin Wlkp. - Jarocin przez Rozdrażew - informuje MZK. - Uwagi pasażerów są niezwykle cenne i pozwalają optymalizować ofertę przewozową - podaje spółka.

Wszyscy zainteresowani uruchomieniem linii na trasie Krotoszyn - Jarocin mogą wyrazić swoje zdanie wypełniając ankietę (link poniżej). W badaniu można wziąć udział do 15 lutego.

 

ANKIETA MZK LINIA KROTOSZYN - JAROCIN

 

Linia J zwana niegdyś popularnie "jotką" znikła z rozkładu jazdy kilka lat temu. Przyczyną była nieopłacalność kursów. Dziś jest szansa na jej reaktywację. MZK zachęca osoby zainteresowane do wypełniania ankiety. - Chcemy w ten sposób ocenić skalę zainteresowania - mówi Małgorzata Kalak, prezes spółki. Ankieta została także wysłana do niektórych przedsiębiorstw, aby pracownicy zainteresowani dojazdami, również wyrazili swoje zdanie na ten temat. To będzie podstawą do podjęcia rozmów z włodarzami gmin będących na trasie linii, a więc - oprócz Krotoszyna - także Koźmina Wlkp., Rozdrażewa i Jarocina. Bo oczywiście ważną kwestią jest partycypacja w kosztach kursów przez te samorządy. I dopiero wówczas zostanie podjęta ewentualna decyzja o ponownym uruchomieniu linii J. - Jeśli uda się nam dojść do porozumienia, to myślę, że kursy mogłyby ruszyć od września - wyjaśnia M. Kalak.

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR KROTOSZYN
PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.