iKrotoszyn.pl reklamy
Pod naszym patronatem

RAP SUPPORT - edycja pierwsza. Gramy dla Bartka!

Zapraszamy naszych Czytelników do udziału w pierwszej edycji koncertu pt. RAP SUPPORT. Zarówna ta, jak i kolejne edycje, będą wydarzeniami charytatywnymi.

- Edycja o nazwie „Łączy nas tusz”, to mała kolaboracja ze studiem tatuażu „Nazarok”. Na koncercie pojawi się sporo ciekawych artystów. Przygotowaliśmy też Mystery box’y i w jednym z nich ukryjemy bon na sesję do wyżej wymienionego studia. Poza bonem wrzucimy też zestawy płyt i wiele innych ciekawych niespodzianek - tłumaczy Dawid, organizator wydarzenia.

 

Podczas koncertu będzie można przekazać datki na leczenie 10-letniego Bartosza Kapały. Chłopiec w wieku dwóch lat zachorował na ostrą białaczkę szpikową. Jest po transplantacji szpiku kostnego. Niestety, nastąpił jego odrzut i powstały liczne powikłania endokrynologiczne, zespół złego wchłaniania. Na podstawie badań w 2022 roku stwierdzono u Bartka mieszaną chorobę tkanki łącznej, toczeń. Pieniądze zebrane podczas tego wydarzenia zostaną przekazane właśnie na leczenie Bartka.

Na koncercie pojawią się artyści z Krotoszyna, a także przyjezdni Boba X Wysol z Kościana, Zazi X Gaddziad z Milicza, Krisowski z Ostrowa Wlkp. oraz Bumbi X Fairfetzky z Gostynia.

 

Więcej informacji na temat RAP SUPPORT przeczytacie tutaj (kliknij).

 

Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.