iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

AUTOPROMOCJA - Najświeższe informacje z krotoszyńskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Krotoszynie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


Belka informacyjna na temat sportu na iKrotoszyn.plPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Z powiatu

Rajd rozdrażewskich seniorów

2019-09-13 13:09:00

Zdjęcie: KPP Krotoszyn
Klub Seniora w Rozdrażewie wspólnie z policjantami z krotoszyńskiej komendy zorganizowali rajd rowerowy, którego celem była popularyzacja bezpiecznego i aktywnego wypoczynku.

W piękne czwartkowe popołudnie 5 września, został zorganizowany rajd rowerowy. Seniorzy udali się nową drogą rowerową z Rozdrażewa do Dzielic. Cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, gdyż wzięło w nim udział 28 osób. Przed wyjazdem jednak policjanci krotoszyńskiej Komendy Powiatowej Policji przeprowadzili pogadankę na temat bezpiecznej jazdy na rowerze. Przypomnieli podstawowe zasady bezpieczeństwa, a także rozmawiali o zasadach i obowiązujących przepisach. Zwrócili uwagę na najczęstsze wykroczenia popełniane przez rowerzystów, mające wpływ na zaistnienie zdarzeń drogowych z udziałem tych uczestników ruchu. Zwrócili uwagę na to, aby powstające ścieżki rowerowe służyły bezpieczeństwu i były wykorzystywane przez wielbicieli jednośladów. Cykliści po przybyciu na miejsce mogli zwiedzić Izbę Tradycji w Szkole Filialnej w Dzielicach. Czekał tam również na nich pyszny poczęstunek i wzmacniająca kawa, aby nabrać sił na bezpieczny powrót do domu.

Rajd poświęcony był bezpieczeństwu rowerzystów, albowiem korzystanie z roweru wiąże się nie tylko z przyjemnością, ale też z przestrzeganiem zasad i przepisów ruchu drogowego. O tym aspekcie powinni pamiętać miłośnicy dwóch kółek. Podczas rajdu uczestnicy otrzymali kamizelki odblaskowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Krotoszynie.
Fotorelacja


Źródło: KPP KrotoszynReklama - Biuro Rachunkowe Maison Polska

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.iKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl