iKrotoszyn.pl reklamy
Ciekawostka

PSIA ARKA – współpraca, posłuszeństwo, socjalizacja, zabawa – od szczeniaka do psiego seniora!

2017-10-22 14:01:00

Być może do Twojego domu zawitał mały szczeniaczek, który zamiast być miłym pupilem, sprawia kłopoty, gryzie co popadnie i załatwia się na Twoim najlepszym dywanie? Oglądając programy telewizyjne, zastanawiasz się jak udało się tak wytrenować psa? Myślisz, że to niemożliwe? Chciałbyś też tak świetnie porozumiewać się ze swoim pupilem?


A może jest tak, że sąsiedzi skarżą się na głośne ujadanie, gdy tylko wychodzisz z domu do pracy? Gdy wracasz zastajesz mieszkanie, jak po przejściu huraganu – porozrzucane ubrania, pogryzione meble, „niespodziankę” na środku pokoju?

Czy Twój pies sprawia kłopoty? Na samą myśl o spacerze robi Ci się gorąco, bo wiesz, że znowu zostaniesz przeciągnięty przez całą okolicę? Albo, gdy spuścisz swojego pupila ze smyczy, to pobiegnie w siną dal i nie będzie chciał wrócić? Jest jeszcze możliwość, że oszczeka wszystko, co stanie na jego drodze, a inne psy doprowadzą go do szewskiej pasji.

Masz któryś z tych problemów? Zastanawiasz się, co zrobić w takich sytuacjach, jak powinieneś zareagować?

Tymczasem, także na naszym terenie, można skorzystać z porad profesjonalisty w zakresie terapii behawioralnej. „Psia Arka Centrum Szkolenia Psów, Pomoc Behawioralna” mieści się w Krotoszynie. – Oprócz pomocy behawioralnej uczę psy zasad posłuszeństwa – mówi Patrycja Krzywonos, właścicielka „Psiej Arki”. Czworonogi uczą się więc podstawowych komend, chodzenia na luźnej smyczy czy prawidłowej reakcji na komendy typu „równaj”, „zostań”, itp. Moim głównym zadaniem jest zbudowanie odpowiednich relacji między psem, a jego właścicielem, zbudowanie zaufania - wyjaśnia Patrycja Krzywonos.

 

„Psia Arka” oferuje spotkania indywidualne – gdzie czas poświęcony jest tylko jednej parze pies - opiekun. Dzięki temu można dobrać odpowiednią metodę szkolenia i ustalić indywidualny plan działania. - Daje to pewność, że wykorzystaliśmy maksimum czasu, nasze działania są efektywne i skuteczne. Nie ma znaczenia czy ćwiczymy posłuszeństwo czy mamy do czynienia ze złożonym problemem behawioralnym. Działania dopasowywane są indywidualnie do moich Klientów - tłumaczy właścicielka "Psiej Arki".

Praca z behawiorystą pozwala właścicielowi czworonoga poznać skuteczne ćwiczenia i techniki, które są bardzo pomocne w zrozumieniu psiego języka ciała. – Podczas takich zajęć staram się przekazać, w jaki sposób reagować na zachowanie zwierząt i jakich reakcji unikać – dodaje Patrycja Krzywonos. - Jak mówić do psa, żeby nas zrozumiał, bo przecież język psów, to język bez słów!

 

Jeśli więc chcesz być odpowiedzialnym i rozsądnym Opiekunem i w swoim pupilu mieć oddanego i wiernego przyjaciela, to warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia „Psiej Arki”.

 

Zgłoś się do „Psiej Arki”, jeśli:

Chcesz mieć bardzo dobre relacje ze swoim psem, nauczyć go posłuszeństwa i/lub pozbyć się problemów takich jak:

  •      agresja do ludzi lub zwierząt,
  •      zachowania lękowe w tym lęk separacyjny,
  •      inne lęki, fobie i frustracje

 

 Czytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.