iKrotoszyn.pl reklamy
Koźmin Wielkopolski

Przeżyli ze sobą pół wieku

Zdjęcie: Agnieszka Flejsierowicz, UMiG

W restauracji "Pod Szyszkami" odbyło się spotkanie par małżeńskich z gminy Koźmin Wlkp., które przeżyły ze sobą 50 wspólnych lat.

W imieniu Prezydenta PR, burmistrz Maciej Bratborski, wręczył małżonkom Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. W tym roku jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego obchodzi 20 par.

Przybyłych gości powitała Anna Jaśniak, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego. - Jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego należy do uroczystości, w których uczestniczymy z wielkim wzruszeniem. Każda z par świętujących dzisiejszy jubileusz ma swoją wyjątkową i niepowtarzalną historię. Wasze małżeństwa to dowód wzajemnej miłości i zrozumienia, to wzór dla młodych pokoleń. Gratuluję Państwu tak pięknego jubileuszu - powiedziała pani kierownik.

Burmistrz Maciej Bratborski również pogratulował świętującym parom wspaniałego jubileuszu, życząc im dużo zdrowia i przeżycia wielu wspólnych, wspaniałych chwil. Następnie udekorował jubilatów medalami. Małżonkowie otrzymali także róże i drobne upominki. Po części oficjalnej na scenie wystąpiła „Kapela znad Orli”, która przygrywała do tańca i umilała czas gościom.

Źródło: Agnieszka Flejsierowicz, UMiG
Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.