iKrotoszyn.pl reklamy
Ciekawostki

Przenieśli się w Himalaje

Zdjęcie: KBP

Kolejne spotkanie w Klubie podróżnika w krotoszyńskiej bibliotece odbyło się w środę, 26 października. Gościem był Michał Brezdeń – pasjonat podróży, który odwiedził ponad 30 krajów.

Fascynują go ludzie, ich historie i doświadczenia jakimi mogą się podzielić. Góry to, jak sam mówi, jego miejsce. Uwielbia Gruzje i Tatry. Lubi poznawać tajemnice Bliskiego Wschodu. Jest w trakcie zdobywania szczytów Korony Gór Polski, przeszedł Camino i polskie wybrzeże, często podróżuje po Polsce, a szczególnie po Dolnym Śląsku.

Tym razem uczestnicy spotkania przenieśli się na "dach świata" w Himalaje i wspólnie przeszli, uznawany za jeden z najpiękniejszych na świecie, trekkingów dookoła Annapurny. Mogliśmy zobaczyć jak żyje miejscowa ludność, podziwiać piękno przyrody, a przede wszystkim majestat gór, które towarzyszyły wędrowcom przez cały czas trekkingu wokół Annapurny.

Podczas pory suchej widoczność jest doskonała, dlatego też ogrom Himalajów na horyzoncie robi wielkie wrażenie.

Na zakończenie Michał Brezdeń przygotował niespodzianki dla uczestników: nagrody dla osób, które znały odpowiedzi na zadane pytania, dotyczące prezentacji i ośmiotysięczników na świecie.

 

Następne spotkanie w Klubie podróżnika już w piątek, 4 listopada, o godz. 18:00.

 

Źródło: KBP


Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.