iKrotoszyn.pl reklamy
Wydarzenia

Przed nami niesamowity siatkarski wieczór. Dwa zespoły, trzech krotoszynian na parkiecie PlusLigi!

Niesamowite, siatkarskie wydarzenie szykuje się dzisiejszego wieczoru. Wszystko wskazuje na to, że trzech krotoszynian będziemy mogli obejrzeć na plusligowym parkiecie!

Już dzisiaj o godzinie 20:30 odbędzie się mecz czwartej kolejki PlusLigi, pomiędzy ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle, a KS Norwidem Częstochowa.

W zespole triumfatorów Ligi Mistrzów zobaczymy oczywiście reprezentanta Polski - Łukasza Kaczmarka. To nie będzie jedyny krotoszynianin, który pojawi się na parkiecie w Hali Azoty. W ekipie z Częstochowy zagra - rzecz jasna - kapitan Norwida, popularny Fafik, czyli Rafał Sobański.

No i na koniec informacja niemalże z ostatniej chwili. W drużynie ZAKSY do dzisiejszego meczu został zgłoszony kolejny krotoszynianin - Kasjan Gniazdowski!

Trzeba dodać, że zarówno Rafał Sobański, jak i Kasjan Gniazdowski, to byli zawodnicy UKS-u Piast Krotoszyn, których można było oglądać podczas ubiegłorocznego Turnieju Wspomnień rozgrywanego w SP7. Drugą edycję tego wielkiego siatkarskiego święta zaplanowano na czerwiec przyszłego roku.

Mecz ZAKSY z Norwidem będzie można oglądać m.in. w Polsacie Sport.

Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.