iKrotoszyn.pl reklamy
Sulmierzyce

Przebudują brukową Aleję Klonowicza

Zdjęcie: Facebook

Burmistrz Dariusz Dębicki przy kontrasygnacie skarbnika Kamila Karbowiaka podpisał umowę na wykonanie robót budowlanych związanych przebudową gminnej Alei Klonowicza w Sulmierzycach.

- Przedmiotem zadania będzie przebudowa drogi o nawierzchni brukowej o szerokości od 6 do 10 m. W ramach prowadzonej inwestycji zostanie wykonana jezdnia z kostki brukowo-granitowej surowo-łupanej oraz powstaną nowe miejsca parkingowe z odzyskanego brukowca. Ponadto wybudowane zostaną nowe zjazdy oraz chodniki z płyt betonowych i kostki granitowej drobnowymiarowej - podaje sulmierzycki urząd.

W wyniku postępowania o zamówienie publiczne przeprowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego wykonawcą zadania została firma ROLBUD Zakład Handlowo-Usługowy Urszula Mus z Granowca. Koszt zadania na podstawie podpisanej umowy wyniesie 1 831 082,22 zł. Na realizację inwestycji miasto pozyskało dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład. W ramach Programu Inwestycji Strategicznych miasto Sulmierzyce otrzymało promesę w wysokości 1 739 528,11 jednak ostateczna kwota dofinansowania nie będzie mogła być wyższa nić 95 % ostatecznej wartości całej Inwestycji.

Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.