iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Przebudowa ulicy Witosa w tym roku?

W tym roku Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zamierza przeprowadzić przebudowę ulicy Witosa w Krotoszynie. To początek robót związanych z planowanym od lat remontem ciągu dróg krajowych w tym mieście.

- Z informacji uzyskanych od zarządcy dróg krajowych tj. Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, w kompetencjach którego leży przebudowa ciągów dróg DK 15 i DK 36 w Krotoszynie informuję, że w roku bieżącym planowana jest przebudowa ul. Witosa w Krotoszynie - przedstawia burmistrz Franciszek Marszałek.

Prace budowlane na kolejnych ulicach: Kobylińska, Mickiewicza, Sienkiewicza, Raszkowska będą realizowane po opracowaniu dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Termin zakończenia tych prac planowany jest na koniec bieżącego roku.

- Kilkukrotnie odbyły się spotkania w siedzibie GDDKiA O/Poznaniu w temacie przebudowy dróg krajowych na terenie m. Krotoszyna. Dodatkowo tut. Urząd wysyłał pisma do zarządcy w/w dróg w celu intensyfikowania prac związanych z przebudową ze względu na zły stan nawierzchni jezdni i chodników. Jednak ostateczny termin realizacji przebudowy dróg na terenie miasta Krotoszyna zależy wyłącznie od zarządcy tych dróg - zaznacza włodarz.

Źródło: krotoszyn.pl
Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.