iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Prezes A-T zatrzymany przez CBŚP

2020-01-30 15:01:00
Prokuratura Regionalna we Wrocławiu zleciła doprowadzenie prezesa krotoszyńskiej spółki A-T. Wraz z nim przesłuchiwane są dwie pracownice przedsiębiorstwa.

- Przedsiębiorstwo Handlowe A-T SA w restrukturyzacji kontynuuje restrukturyzację w ramach sądowego postępowania sanacyjnego, podpisując kolejne porozumienia z wierzycielami, czyli zmierzając do oczekiwanego rezultatu. Działalność spółki jest od kilku lat kontrolowana przez organy administracji skarbowej, z którymi Spółka pozostaje w sporze administracyjnym - informuje naszą redakcję Lucyna Otworowska, kierowniczka działu marketingu i PR w spółce A-T.
 
- 22 stycznia 2020 r.  wobec Spółki funkcjonariusze Policji skierowali żądanie wydania określonych dokumentów, które oczywiście natychmiast zostały im wydane. W tym samym dniu Prezes Spółki oraz dwie z naszych pracownic zostali doprowadzeni na przesłuchanie do Prokuratury Regionalnej we Wrocławiu. Czynności z udziałem naszych pracowników trwają, co nie ma jednak żadnego wpływu na normalne funkcjonowanie przedsiębiorstwa Spółki - wyjaśnia L. Otworowska. 
 
 
- Podjęte działania zapewnią właściwy skład osobowy organów spółki i kadry zarządczej. Z całą mocą oświadczamy, że nie ma żadnych przesłanek czy obaw uzasadniających likwidację stanowisk pracy czy upadłości Spółki. Nasza firma prowadzi normalną działalność handlową, jak zwykle rzetelnie i uczciwie traktując swoich partnerów handlowych. 
 
Prokuratura Regionalna we Wrocławiu na razie odmawia komentowania sprawy. Pierwsze informacje mają pojawić się dopiero w poniedziałek.


Czytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.