iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

AUTOPROMOCJA - Najświeższe informacje z krotoszyńskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Krotoszynie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


Belka informacyjna na temat sportu na iKrotoszyn.plPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Prawo jazdy

Prawo jazdy bez wykładu z teorii? To możliwe!

2019-07-03 08:07:00

Większość osób przygotowujących się do egzaminu na prawo jazdy najchętniej zlikwidowałaby część teoretyczną kursu. Od czterech lat w Polsce jest taka możliwość. Jak działa e-learning?

Zajęcia teoretyczne to dla większości męka, która często skutecznie odstrasza przyszłych kierowców, którzy jak najszybciej chcieliby mieć ją za sobą. Godziny spędzone na sali wykładowej i słuchanie rozmów na temat Kodeksu Drogowego nie jest idealnym planem na spędzenie czasu. Wychodząc naprzeciw znudzonym kursantom rząd postanowił wprowadzić zmiany i od stycznia 2015 roku istnieje możliwość nauczenia się teorii na prawo jazdy bez wychodzenia z domu.

 

Czym jest szkolenie e-learningowe?

E-learning to nic innego jak szkolenie przez Internet. Z takiej możliwości korzystają m.in. szkoły językowe. Z e-learningu korzystają również korporacje, które szkolą swoich pracowników za pomocą takiej właśnie platformy. Z jej pomocą można odbyć kursy, szkolenia, studia a od kilku lat nawet nauczyć się teorii na prawo jazdy. W Polsce występuje pod nazwą e-kursy, e-szkolenia.

 

Czy e-learning jest dla każdego?

I tak i nie... Szkolenie za pomocą Internetu wymaga od kursanta przede wszystkim dużej dozy systematyczności. O wiele trudniej jest zmobilizować się, aby samemu usiąść przed komputerem i zacząć się uczyć, niż iść na kurs w określone miejsce i spotkać ludzi, którzy razem z nami będą się doszkalać. W przypadku e-kursów przekazywana jest ta sama wiedza, jednak zupełnie w innej formie. I to jest właśnie ta różnica.

 

Plusy i zalety

Nauka w sieci ma wiele zalet, które przyciągają kursantów. Głownie jest to oszczędność czasu. Poświęcamy co prawda czas na naukę, ale zupełnie w innych warunkach, niż np. w szkole no i nie tracimy czasu na dojazdy, przy okazji zaoszczędzimy też parę złotych, które byśmy wydali dojeżdżając w określone miejsce. Internetowe szkolenie pomoże nam skuteczniej się uczyć, dzięki dostosowaniu tempa nauki do naszych indywidualnych potrzeb. E-learning charakteryzuje się wieloma odmianami szkolenia np. szkoleniami na żądanie, tutaj uczeń sam określa czego akurat chce się uczyć.

 

W Krotoszynie też jest taka oferta

Szkoły nauki jazdy idąc z duchem czasu wprowadzają do swoich ofert e-kursy. Kursant zapisuje się na prawo jazdy, następnie udaje się na badania lekarskie i do Starostwa. Później czeka go samodzielna nauka w szkole. Następnie przychodzi czas na zdanie państwowego egzaminu teoretycznego. W Krotoszynie taką ofertę proponuje m.in. OSK „AS” M. Z. Maśniak. Dla zabieganych osób taka oferta nie ma sobie równych i jest naprawdę dobrym rozwiązaniem. "AS" proponuje kursy w następujących kategoriach AM, A1,A2, A, B, B+E. Jeśli więc brak czasu staje na drodze do zrobienia prawa jazdy, e-learning będzie świetnym rozwiązaniem.

 

 

 
Źródło: Artykuł sponsorowanyReklama - Biuro Rachunkowe Maison Polska

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.iKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl